Skocz do zawartości

System nie uruchamia się - EWOZR is compressed


stefel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam wielki problem z uruchomieniem komputera.

Podczas uruchamiania wyskakuje komunikat "EWOZR is compressed" i nic więcej nie można zrobić.

Próbowalem zainstalować system na innym dysku ale też sa problemy : wszystko działa jakby w zwolnionym tempie i zawiesza sie na : "ładowanie plików systemu windows" i przez cały czas jest 0% - czekałem ok. godzinę. Co to się mogło stać ??? Aha i tryb awaryjny sie nie uruchamia.

Bardzo proszę o pomoc.

 

post-2-0-70407100-1306618697_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

EWOZR is compressed = widziałam ten plik w Twoich wcześniejszych logach (wygląda to na jakąś kombinację z obchodzeniem aktywacji):

 

[2010-11-24 15:33:56 | 000,419,746 | RHS- | M] () -- C:\EWOZR

[2010-11-24 15:33:56 | 000,000,020 | RHS- | M] () -- C:\win7.ld

 

Nasuwa się: start z płyty do WinRE i wykonanie instrukcji podobnych do tych KLIK. W temacie plik BOOTMGR jest "compressed", tu jest inny, chodzi o to samo = należy zdekompresować wszystko.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Udało się. Wygląda na to że to mój syn (3 latka) dorwał się na chwile do komputera i ustawił kompresję na partycji systemowej. Po wykonaniu Twoich instrukcji udało się uruchomić komputer.

 

Bardzo dziękuje za pomoc. Już niektórzy "informatycy" chcieli mi płytę główną wymieniać.

Wielki szacunek dla całej ekipy i dla tego co robicie.

 

Jeszcze raz dzięki..

 

Pozdrawiam

 

PS

Ciekawe co to jest ten EWOZR.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...