Skocz do zawartości

Problemy z dźwiękiem, wifi, usb...


Bloodthorn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy tu ale słyszałem od kolegi o tym forum  i sądzę, że uzyskam tu pomoc. Dużo grzebię przy komputerach ale w końcu trafiłem na problem, który mnie przerósł. 

Opis problemu: znajomy podrzucił mi komputer, który zdiagnozował jako "zamulony" i problem  dźwiękiem. Rzeczywiście chodził bardzo wolno i był problem z dźwiękiem, Problem polegał na tym, ze co jakieś 30-40 sekund przerywało głos na jakieś 5-10 sekund po czym powracał. Działą się tak na wszystkich odtwarzaczach itp itd. W związku z tym, że komputer nie posiadał jakiś ważnych informacji poszedłem na skróty i przeinstalowałem system. Wiadomo przyśpieszył, ale problem z dźwiękiem nie ustąpił. Lecz później podczas wszelkich prób naprawienia tego odkryłem, ze podłączając słuchawki, wszystko było ok. I jeszcze jedna dziwna rzecz, że po odłączeniu słuchawek, dźwięk z laptopa działał ciągle przez jakieś 90 sekund a nie jak wcześniej 30-40. Później już dalej był jak wcześniej. Stwierdziłem, że to wina sprzętowa. Po za tym dźwiękiem wszystko inne działało poprawnie. Po około tygodniu znów przyszedł znajomy twierdząc, że nie może się połączyć z internetem. I rzeczywiście, połączenia wykrywało ale nie można było uzyskać połączenia. Zarówno przez wifi jak i bezpośrednio przez kabel. Zaczęło się kombinowanie ze sterownikami, które nie przyniosło efektu. Znów postanowiłem przeinstalować system. Po reinstalacji wszytko ok. Sterowniki pozostawiłem na drugi dzień. I tu nagle na drugi dzień podłączam pendrive i nie działa. Nie czyta, nie pokazuje choć dźwięk systemowy sygnalizuje, że coś jest podłączane. Oczywiście pen sprawny a USB dzień wcześniej działało. Dodam jeszcze, że myszka na USB działa poprawnie.

 

 

Log checkup

 Results of screen317's Security Check version 0.99.83  

 Windows 7 Service Pack 1 x64 (UAC is enabled)  

 Internet Explorer 10 Out of date!

``````````````Antivirus/Firewall Check:``````````````

AVG Internet Security 2014   

 Antivirus up to date!   

`````````Anti-malware/Other Utilities Check:`````````

 Google Chrome 35.0.1916.114  

````````Process Check: objlist.exe by Laurent````````

 AVG avgwdsvc.exe 

`````````````````System Health check`````````````````

 Total Fragmentation on Drive C:  

````````````````````End of Log``````````````````````

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zasady działu Malware: KLIK. Zostały dostarczone nieodpowiednie logi: z DDS (usuwam) zamiast FRST, brak też GMER. Dla świętego spokoju dorzuć je, ale ja i tak przesuwam temat z działu diagnostyki infekcji do działu Hardware, gdyż wielokrotne reinstalacje systemu wystąpiły:

 

W związku z tym, że komputer nie posiadał jakiś ważnych informacji poszedłem na skróty i przeinstalowałem system. Wiadomo przyśpieszył, ale problem z dźwiękiem nie ustąpił. (...) Stwierdziłem, że to wina sprzętowa. Po za tym dźwiękiem wszystko inne działało poprawnie. Po około tygodniu znów przyszedł znajomy twierdząc, że nie może się połączyć z internetem. I rzeczywiście, połączenia wykrywało ale nie można było uzyskać połączenia. Zarówno przez wifi jak i bezpośrednio przez kabel. Zaczęło się kombinowanie ze sterownikami, które nie przyniosło efektu. Znów postanowiłem przeinstalować system. Po reinstalacji wszytko ok. (...) I tu nagle na drugi dzień podłączam pendrive i nie działa.

Dostarcz dane wymagane działem sprzętowym: KLIK.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...