Skocz do zawartości

Wymagana aktualizacja Flash-a


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałem jakis czas temu problem z komputerem, podobna sytuacja jak w linku poniżej.

https://www.fixitpc.pl/topic/22449-niedzia%C5%82aj%C4%85cy-facebook-i-wymagana-aktualizacja-flash-a/

Z komputerem sobie poradziłem ale jeszcze problemy mam na tablecie i smartfonie, z informacji w powyzszym linku wyczytalem, że moze byc jeszcze problem z routerem.

Podczas otwierania stron wyskakuje mi komunikat "warning your flash player may be out of date. please update to continue", czasami moge korzystać ze stron ale częściej mam problem ze sklepem Google Play.

Co musze zrobic, jakie dane podac aby mozna było mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ogólnie podaje się tu raporty wymagane działem: KLIK (FRST, OTL i GMER). Raporty te są w stanie przedstawić tylko bieżący skanowany system Windows oraz znak pośredni infekcji routera (wartość DhcpNameServer). Nie ma narzędzi pozwalających uściślić ten rodzaj infekcji na poziomie routera.

 

I jeśli to router jest zainfekowany, musisz się dostać do jego ustawień i je zresetować (ustawienia DNS oraz login).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Pro forma zaznaczę, iż infekcja routera była widoczna w postaci wpisu (chodzi o kanadyjskie IP 192.99.14.108):

 

Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 192.99.14.108 8.8.8.8

 

Mam nadzieję, że login routera także uwględniłeś.

 

W kwestii podanych wcześniej logów, to właściwie nie ma się już czym zajmować. Tylko drobnostki i koniec:

 

1. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Task: {94832313-0C04-492B-B2A0-AF04096F9A70} - \AppCloudUpdater No Task File 
Task: {E288A6A4-B12D-4CA1-8048-80D192E6221E} - \DealPly No Task File 
SearchScopes: HKLM - DefaultScope {33BB0A4E-99AF-4226-BDF6-49120163DE86} URL =
S3 pccsmcfd; system32\DRIVERS\pccsmcfdx64.sys [X]
C:\Users\Robert\Downloads\AdobeFlashPlayer.exe
C:\Users\Robert\Downloads\Media-Player-Classic-BE(42122).exe
C:\Users\Robert\Downloads\setup (1).exe.ull4kt8.partial
C:\Windows\system32\bootdelete.exe
C:\Windows\SysWOW64\sqlite3.dll
Reg: reg delete "HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Search" /f
Reg: reg delete "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Shared Tools\MSConfig\startupreg\Advanced SystemCare Ultimate" /fmobilegeni daemon" /f
Reg: reg delete "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Shared Tools\MSConfig\startupreg\NextLive" /f
Reg: reg delete "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Shared Tools\MSConfig\startupreg\TBHider"

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix.

 

2. Usuń używane narzędzia za pomocą DelFix. Przez SHIFT+DEL (omija Kosz) usuń ten folder z dysku:

 

C:\Users\Robert\Desktop\Stare dane programu Firefox

 

3. Odinstaluj stare Java, zastąp najnowszą, o ile w ogóle potrzebna:

 

==================== Installed Programs ======================

 

Java 7 Update 45 (64-bit) (HKLM\...\{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F86417045FF}) (Version: 7.0.450 - Oracle)

Java 7 Update 51 (HKLM-x32\...\{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83217051FF}) (Version: 7.0.510 - Oracle)

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...