Skocz do zawartości

Zwolniony komputer + chwilowa utrata dostępu do konta


xennon

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem jakiś syf z internetu i Bitdefender wykrył trojana. Chciałem wylogować się i zalogować, ale po wylogowaniu zamiast włączenia konta miałem po dłuższym czasie komunikat "Preparing your desktop" czy coś. Ponieważ mi to śmierdziało i długo nic sie nie działo, to zrestartowałem na twardo komputer. Przy uruchamianiu komputera wpierw miałem okno Bitdefendera zanim się system uruchomił, że usuwa infekcje, a na końcu komunikat, że nie mógł usunąć wszystkich infekcji. Potem przy uruchamianiu Windowsa zamiast wczytać się moje konto to mi się uruchomiło jakieś konto tymczasowe, które bardzo długo się uruchamiało. Zrestartowałem jeszcze raz (już normalnie z menu start), znów się długo uruchamiało, ale tym razem na szczęście wczytało się wszystko jak trzeba. Ponieważ wydaje mi się, że wszystko chodzi wolniej i miałem ten komunikat Bitdefendera, że nie usunął wszystkiego, to proszę o sprawdzenie logów. Dzięki!

Extras.Txt

OTL.Txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie widzę tu żadnych oznak infekcji. Przeklej z dzienników BitDefender gdzie konkretnie (jakie ścieżki dostępu) wykrył zagrożenia.

 

 

Zrestartowałem jeszcze raz (już normalnie z menu start), znów się długo uruchamiało, ale tym razem na szczęście wczytało się wszystko jak trzeba.

Jeśli chodzi o dłuższy start, w to w Dzienniku zdarzeń powtórzył się ten błąd zawieszenia usługi NovaBACKUP:

 

System errors:

=============

Error: (05/10/2014 11:36:30 PM) (Source: Service Control Manager) (User: ) (EventID: 7022)

Description: The NovaStor NovaBACKUP Backup/Copy Engine service hung on starting.

 

Czy dłuższy start nadal występuje?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...