Skocz do zawartości

Strona startowa Mozilla Firefox


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Mam problem ze stroną startową przeglądarki Mozilla Firefox.

 

Wszystko było dobrze, nim zmieniłem system z WinXP na Win7. Przekopiowałem Mozille, dane aplikacji itp do nowego systemu. Było dobrze ale później się zepsuło.  Usunąłem wszystko. Zainstalowałem na czysto i to samo.

 

Ustawiam stronę startową w opcjach. Działa do ponownego uruchomienia przeglądarki. Wartość się resetuje i włącza się about:home - strona google firefox. Jest to uciążliwe. 

 

Po wpisaniu w about:config, wpisałem w wyszukiwaniu "homepage". Wartość browser.startup.homepage sama się ciągle resetuje do wartości "about:home" mimo, iż zmieniam ją a status ukazuje "użytkownika".

 

Nie mam żadnych dodatków, toolbarów i innych pierdół. Nie wiem gdzie problem. 

 

W Chrome tego problemu nie mam. 

 

Komputer był skanowany AdwCleaner, zoek, MalwareBytes Anti-Malware, Advenced System Care6, Microsoft Security Essentials.

 

//

 

Pamiętam że kiedyś gdzieś wyskoczył komunikat systemowy na temat strony głównej. Kliknąłem coś przypadkiem i stroną główną był jakiś syf searchweb.com. Ale poradziłem sobie z tym.

 

 

Jestem w trakcie skanowania. Logi wrzucę jeśli ktoś zainteresuje się tematem

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jestem w trakcie skanowania. Logi wrzucę jeśli ktoś zainteresuje się tematem

Zgadywanie na podstawie opisu nigdy nie jest tak precyzyjne jak konkretne dane. Założyłeś temat w określonym dziale, więc dostosuj się do jego wymmogów i dostarczy obowiązujące tu raporty FRST i OTL: KLIK. Na ich podstawie conajmniej można będzie stwierdzić jak wygląda konfiguracja Firefox.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Kolego, po co Ci raporty skoro problem został rozwiązany?

 

Możesz zamknąć temat. Problem rozwiązałem usuwając stary problem. Nie będę wstawiał logów skoro to bezcelowe. Jeśli regulamin został przeze mnie załamany, daj mi punkty ostrzeżeń i przestań napierać. Logi Ci niepotrzebne. Bo do czego? Przestań już.

Odnośnik do komentarza

Kolego = Koleżanko. A wstawienie raportów nie jest bezcelowe, służy sprawdzeniu systemu czy nic się gdzieś nie plącze (piję do poprzedniego usuwania searchweb.com). Tu się nic nie załatwia "na oko" wg metody przez Ciebie narzuconej, bo to jest tylko zgadywanie a nie precyzyjna diagnostyka i można sobie błądzić. Ale, skoro nawet użytkownikowi nie zależy na sprawdzeniu systemu, temat zamykam.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...