Skocz do zawartości

Eraser.exe - Kaspersky krzyczy ze Trojan.Win32.Generic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nie rozumiem. Nowy lapek Lenovo. Nowy system. Komplikacje...

Zainstalowałem program eraser. Przeniosłem instalke ze swojego kompa, prawdopodobieństwo ze plik zainfekowany jest

 

Druga rzecz, nie mogłem odłączyć pendrive (odłącz urządzenie). Nie reagowało - odłączyłem pendrive na harda - dałem reset systemu - zamykał się bardzo długo i BSOD!? (PLIK)

Dodatkowo widze jakies błędy w logu addition - chyba nie powinno byc żadnych błędów na nowym systemie?

Lapek kupiony bez systemu. Kupiony nowy windows 7 - zainstalowali w sklepie, kazali potestować, sprawdzić i dopiero wklepać licencje, wiec testuje - instaluje programy a tu takie rzeczy. Coś nie tak z windowsem (zainstalowali jakąś swoją wersje bo pudełko z płytą i licencją jest nadal zamknięte)? Czy to spowodowane że nie jest wklepany klucz licencji? Mam zrobić reinstalacje windowsa bo coś zmaszczone?

Zgłupiałem.... proszę o info.

bsod.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zainstalowałem program eraser. Przeniosłem instalke ze swojego kompa, prawdopodobieństwo ze plik zainfekowany jest

To detekcja heurystyczna modułu ochrony proaktywnej oceniającej zachowania, do zignorowania w tym przypadku. Opis nazwy kodowej "PDM:Trojan.Win32.Generic": KLIK.

 

"PDM:Trojan.Win32.Generic

Objects covered by this classification delete, block, modify, or copy information, or disrupt the performance of computers and/or computer networks."

 

 

Druga rzecz, nie mogłem odłączyć pendrive (odłącz urządzenie). Nie reagowało - odłączyłem pendrive na harda - dałem reset systemu - zamykał się bardzo długo i BSOD!? (PLIK)

Przyczyna niemożności odłączenia urządzenia nieznana (to się powtarza?). Natomiast długie zamykanie + BSOD 1000009f to tylko skutki siłowego odłączenia urządzenia bez przejścia przez "Bezpieczne usuwanie sprzętu".

 

 

Dodatkowo widze jakies błędy w logu addition - chyba nie powinno byc żadnych błędów na nowym systemie?

1. Ten błąd występuje nawet na czystych instalacjach Windows i nie ma on znaczenia. W ramach kosmetyki można go usunąć narzędziem Fix-it: KLIK.

 

Error: (05/06/2014 01:29:15 AM) (Source: WinMgmt) (User: ) (EventID: 10)

Description: //./root/CIMV2SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 990x80041003

 

2. Poniższy wygląda na związany z owym pendrive wyciągniętym na chama. Artykuł na forum: KLIK.

 

Error: (05/06/2014 00:26:02 AM) (Source: Disk) (User: ) (EventID: 11)

Description: Sterownik wykrył błąd kontrolera na \Device\Harddisk1\DR1.

 

3. Reszta niejasna, gdyż jeszcze wystąpił wymuszony restart systemu.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...