Skocz do zawartości

Komunikaty o niezaufanych połączeniach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje pomocy ponieważ od wczoraj mam problem z dostępem na większość stron internetowych. Na komputerze mam trzy przeglądarki i na każdej z nich jest taki sam problem. Na codzień korzystam z Mozilla Firefox, obecnie nie mogę wejść w google.pl, facebook.pl itp (z allegro.pl, filmweb.pl, onet.pl, wp.pl itp nie ma problemu) po wejściu w google.pl wyskakuje komunikat: To połączenie jest niezaufane, http://i61.tinypic.com/4qfqz4.jpg w Internet Explorer http://i57.tinypic.com/k2ob4i.jpg jest ten sam problem przy tych samych stronach internetowych wyskakuje informacja Wystąpił problem z certyfikatem zabezpieczeń tej witryny sieci Web, przy przeglądarce Google Chrome problem się powtarza i wyskakuje komunikat Nie można połączyć się z prawdziwą witryną. http://i59.tinypic.com/5b5kqq.jpg

 

Co może być tego powodem?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

OTL.Txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Software. Oznak infekcji brak, aczkolwiek obowiązkowego GMER nie dostarczyłeś. Tylko drobnostki:

- Zresetuj cache wtyczek Google Chrome, by usunąć puste wpisy: w pasku adresów wpisz chrome://plugins i ENTER. na liście wtyczek wybierz dowolną i kliknij Wyłącz, następnie wtyczkę ponownie Włącz.

- Uruchom TFC - Temp Cleaner.

 

 

Potrzebuje pomocy ponieważ od wczoraj mam problem z dostępem na większość stron internetowych. Na komputerze mam trzy przeglądarki i na każdej z nich jest taki sam problem.

Sprawdź konfigurację ESET, a konkretnie skan protokołu HTTPS. Podobny temat z forum: KLIK. Notabene: Twój ESET stary (z 2010).

 

EDIT do niżej: A rzeczywiście, coś mi się w oczach mieniło i popatrzyłam na "Version:01-05-2014". Logi są zrobione "miesiące wstecz":

 

Ran by Admin (administrator) on HOME-EAEFBDAC22 on 29-01-2014 17:41:02

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Witam, załączam GMER. Zrobiłem wszystkie zalecone czynności, wraz z ustawieniem daty. Jako antywirusa używam 30-dniowej wersji Noda, jak się kończy odinstalowuję i zainstalowuję od nowa i tak na okrągło. Jeśli chodzi o blokowania stron o których pisałem - ustąpiły. Jednak nie ustąpiło "zamulenie" kompa. Przeglądarki i inne aplikacje otwierają się w tempie gorzej niż złówim, filmy odtwarzane w programach trzeszczą i łamią głosem, tak samo na youtoubie, muzyka z winampa trzeszczy analogicznie, co mogę zrobić ? ( przez przypadek zastosowałem delfix może to przez to trzeszczy, ale komp strasznie mulił jeszcze przed zdarzeniem 

GMER.txt

Odnośnik do komentarza

W GMER nic podejrzanego.

 

Przeglądarki i inne aplikacje otwierają się w tempie gorzej niż złówim, filmy odtwarzane w programach trzeszczą i łamią głosem, tak samo na youtoubie, muzyka z winampa trzeszczy analogicznie, co mogę zrobić ?

 

DelFix na pewno nie jest powiązany. Użyłeś GMER, toteż do wglądu Skutki uboczne skanu GMER (dyski w trybie IDE, głównie system XP): KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Skutki uboczne skanu GMER (dyski w trybie IDE, głównie system XP): KLIK.

- wykonałem czynności, filmy i muzyka już nie trzeszczą. A czy można byłoby jeszcze cos zrobić by komputer był szybszy ? Czasem zawiesza sie nawet przy 3 okienkach otwartych w przeglądarce ( nie wymagających zbytnio stron typu wp), wyskakuje wtedy np. info "przerwij skrypt".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...