Skocz do zawartości

Usługa zasady diagnostyki nie jest uruchomiona


Cool

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem polega na tym, że nie mogę się połączyć z siecią wi-fi.
Wyskakuję mi że Usługa zasady diagnostyki nie jest uruchomiona, gdy próbuję naprawić jako administrator nic nie daję.

Gdy wchodzę w wiersz poleceń services.msc i klikam uruchom to wyskakuję mi owy błąd:

"System Windows nie może uruchomić usługa zasad diagnostyki na komputerze Komputer lokalny Błąd 5 Odmowa dostępu"

 

Używałem programu ComboFix i ComIntReapair i żaden program nie pomógł.

 

Windowsa mam oryginalnego. Chciał bym to załatwić bez formatowania, bo mam bardzo ważne pliki, a ciężko by było mi je zgrywać.

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czy ja dobrze rozumiem: używałeś ComboFix w celu uruchomienia wi-fi? To nie jest właściwe narzędzie do rozwiązywania tego typu problemów.

Gdy idzie o usługę zasad diagnostyki to (za http://support.microsoft.com/

 

W przypadku usługi zasady diagnostyki ten problem (Błąd 5 Odmowa dostępu) może wystąpić, gdy konto Trustedinstaller nie ma uprawnień do klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\DPS\Parameters

potrzebne uprawnienie: pełna kontrola, odczyt

Przy czym uruchomienie tej usługi zapewne nie rozwiąże problemu z dostępem do sieci. W tej sytuacji opisz dokładnie środowisko: typ routera, rodzaj szyfrowania, typ karty sieciowej, obce sieci w pobliżu. Załącz raporty wymagane w tym dziale.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...