Skocz do zawartości

"Plik zawierał wirusa i został usuniety"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem dotyczy pobierania plików przez IE. Po ukończeniu pobierania dowolnego pliku następuje komunikat "Plik zawierał wirusa i został usuniety". Nie można niczego pobrać z internetu poprzez przeglądarkę. Na komputerze był problem chyba z ZeroAccess (Nie jestem włascicielem komputera tylko pomagam znajomemu).

System Windows Vista 32-bit.

Proszę o pomoc w reanimacji komputera.

 

 

`````````````````
 

 

Ponieważ czas naglił uruchomiłem SpyHuntera, mbar oraz AdwCleaner.  Nie wiem na ile system jest poturbowany po tych zabiegach ale główny problem zniknął i mogę już pobierać pliki. Okazało się że ZeroAccess jeszcze siedział na kompie. Doczytałem również, że Picasso ma pewne problemy zdrowotne tak więc nie będę zawracał już głowy. W najgorszym wypadku gdyby coś dalej szwankowało zrobię format.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

cyniu123, proszę o dostarczenie danych konkretyzujących co jest w systemie:

- Komplet obowiązujących logów: FRST / OTL / GMER

- Ddatkowy z Farbar Service Scanner.

- Raporty wszystkich używanych narzędzi, by było wiadome co było usuwane. Logi AdwCleaner są w folderze C:\AdwCleaner.

 

W kwestii użytych narzędzi: SpyHunter to skaner wątpliwej reputacji, stosujący metody wabienia i nacisków, by wmanipulować w zakup produktu.

 

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...