Skocz do zawartości

ALLPlayer - Usuwanie wbudowanych reklam "Kinoplex"


Rucek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

byłem zmuszony zainstalować nowego AllPlayera.

Nie miałem starej instalki, niestety do nowej wersji dołączone zostały reklamy filmów, wtyczka kinoplex?

Wygląda tak jak na załączniku. Nie podoba mi się to. Czy ktoś wie jak to usunąć? Jeśli nie to czy ktoś ma może instalkę wcześniejszej wersji AllPlayera bez żadnych dodatków i bez instalatorów adware?

 

Próbowałem znaleźć jak to wyłączyć ale nie nie znalazłem, zgrałem zainstalowanego wcześniejszego allplayera (z poprzedniego kompa, obrazek z plikami) i próbowałem porównać pliki ale nie zauważyłem co mogę usunąć by pozbyć się reklam i wtyczki kinoplex (lub cokolwiek to jest), potem spróbuję podmienić pliki na twardo - nowe na stare, może będzie chodzić... - moze ma ktoś jakieś wskazówki jakie pliki mogę spróbować podmienić?

Jestem do niego przyzwyczajony ale jak się nie da to zmienię na inny player, ktoś może polecić coś normalnego bez śmieci?

allplayer.old.files.JPG

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

ktoś może polecić coś normalnego bez śmieci?

 

Windows Media Player + Shark007 codecs - KLIK. Zrobiłem dzisiaj aktualizację wersji.

 

Po własnych doświadczeniach - NIE POLECAM.

 

UWAGA

 

Podczas instalacji (bez możliwości rezygnacji) instaluje się fst_pl_81.

 

Odinstalowałem. Ale mimo wszystko w trakcie odinstalowania NIS wykrył w Temp 38900pl (wykonywalny) i go usunął.

 

A myślę, że bonusa nie odznaczyłeś w trakcie instalacji co jest teraz nagminne prawie wszędzie.

Nie używam ALL Player.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...