Skocz do zawartości

WIN INF? autorun.inf i w9.exe


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za taką przerwę, ciężko u mnie z czasem.

 

Zapomniałem powiedzieć, że pojawiła się jeszcze jedna rzecz: przywracania pulpitu active desktop. Gdy klikam przywróć następuje błąd, teraz jest puste białe okno, przed usunięciem IE8 pokazywał się normalnie, lecz go nie spisałem.

No bo właśnie, uruchomiłem tryb awaryjny z wierszem polecenia, podczas odinstalowywanie IE8 2 razy wyskoczył nasz ulubiony błąd z clusapi.dll, podczas usuwania SP3 2 razy wyskoczył ten sam błąd, a później ten błąd na przemian z innym (tu z kolei znowu dałem d***, zrobiłem zdjęcie aparatem bez karty CF -.-), ale chodziło o jakiś błąd NET.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Zapomniałem powiedzieć, że pojawiła się jeszcze jedna rzecz: przywracania pulpitu active desktop. Gdy klikam przywróć następuje błąd, teraz jest puste białe okno, przed usunięciem IE8 pokazywał się normalnie, lecz go nie spisałem.

 

Spróbuj narzędzia Fix it z artykułu: KB929200.

 

No bo właśnie, uruchomiłem tryb awaryjny z wierszem polecenia, podczas odinstalowywanie IE8 2 razy wyskoczył nasz ulubiony błąd z clusapi.dll, podczas usuwania SP3 2 razy wyskoczył ten sam błąd, a później ten błąd na przemian z innym (tu z kolei znowu dałem d***, zrobiłem zdjęcie aparatem bez karty CF -.-), ale chodziło o jakiś błąd NET.

 

A co z nową instalacją SP3? Ponowiona instalacja nie powinna już moim zdaniem pluć błędami, bo deinstalacja SP3 przywracała starsze kopie plików (prawdopodobnie nienaruszone).

 

 

.

Odnośnik do komentarza
SP3 nie udało mi sie w ogóle odinstalować, więc nie próbowałem instalować ponownie.

 

Ze względu na błędy clusapi.dll? Jeśli tak, to wykonaj sobie podmianę pliku prawidłową kopią i ponów deinstalację.

 

:Processes
killallprocesses
 
:Files
C:\WINDOWS\system32\clusapi.dll|C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386\clusapi.dll /replace
C:\WINDOWS\system32\dllcache\clusapi.dll|C:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386\clusapi.dll /replace

 

Inna metoda to mogłoby być: wykonanie nakładki systemowej metodą Reperacja (bez utraty programów i danych). Wymagania: płyta CD XP SP3.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jak rozumiem, był odinstalowany IE8, to teraz wypada go zainstalować z powrotem. Po ukończeniu tych działań zgłoś się z nowym logiem z OTL i podsumuj czy nic dziwnego się nie dzieje. Acha, i czy okno programów jest nadal puste?

Edytowane przez picasso
13.01.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...