Skocz do zawartości

Zawieszanie systemu i błąd stronicowania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po aktualizacji firmware do dysku SSD Plextor M5M, która zbiegła się z aktualzacją systemu pojawił się problem ze zwiechami systemu i ostrzeżeniami w dzienniku zdarzeń. Po wyłączeniu w systemie pliku stronicowania problem ustaje, jednak nie wiem, czy jest to bezpieczne dla systemu. Mam nadzieję, że to nie jest problem z wirusami, bo skanowanie antywirusami nic nie wykazuje. Na drugiej partycji tego dysku jest Windows 7 i z nim nie ma żadnych problemów.

FRST.txt

Addition.txt

Ostrzeżenie.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Trochę błędów dotyczy TuneUp Utilities 2013

Application errors:
==================
Error: (02/15/2014 09:52:42 PM) (Source: MsiInstaller) (User: PRIVE-D8DBD5EA4)
Description: Produkt: TuneUp Utilities 2013 - nie można zainstalować aktualizacji 'TuneUp Utilities 13.0.4000.255'. Kod błędu 1603. Instalator Windows może tworzyć dzienniki, aby ułatwić rozwiązywanie problemów z instalowaniem pakietów oprogramowania. Użyj następującego łącza, aby uzyskać instrukcje dotyczące włączania obsługi rejestrowania: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=23127

Error: (02/15/2014 09:50:02 PM) (Source: MsiInstaller) (User: PRIVE-D8DBD5EA4)
Description: Produkt: TuneUp Utilities 2013 - Błąd 1328. Podczas stosowania poprawki do pliku C:\Config.Msi\PT8.tmp wystąpił błąd. Prawdopodobnie plik został zaktualizowany w inny sposób i nie może być modyfikowany przez tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z dostawcą poprawki. Błąd systemu: -1072807676

Error: (02/15/2014 09:50:02 PM) (Source: MsiInstaller) (User: PRIVE-D8DBD5EA4)
Description: Produkt: TuneUp Utilities 2013 - Błąd 1328. Podczas stosowania poprawki do pliku C:\Config.Msi\PT8.tmp wystąpił błąd. Prawdopodobnie plik został zaktualizowany w inny sposób i nie może być modyfikowany przez tę poprawkę. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z dostawcą poprawki. Błąd systemu: -1072807676

Może usuń go testowo.

 

Kolejny błąd:

Error: (02/14/2014 10:53:33 PM) (Source: Service Control Manager) (User: )
Description: Usługa Usługa inteligentnego transferu w tle zakończyła działanie; wystąpił specyficzny dla niej błąd 2147500037 (0x80004005

Zobacz tu:http://support.microsoft.com/kb/969632/pl

 

Jest jeszcze problem ze sprzętem:

Error: (02/16/2014 03:43:41 PM) (Source: 0) (User: )
Description: \Device\Ide\iaStor0

Pokaż obrazki z HWINFO i CrystalDiscInfo https://www.fixitpc.pl/topic/155-zak%C5%82adanie-tematu-jakie-informacje-podawa%C4%87/

Odnośnik do komentarza

1. Błąd z TuneUp powstał na skutek próby aktualizacji wcześniej zainstalowanej, takżeraczej nieistotny.

2. Błąd z inteligentnym transferem przydarzył się poraz pierwszy i mam nadzieję ostatni, ale dzięki za linka z poprawką.

3. I tu właśnie jest pies pogrzebany, bo błąd z dyskiem pojawia się po kilkukrotnych ostrzeżeniach związanych z plikiem stronicowania.

Dysk przetestowałem i nie ma żadnych błędów, a z wyłaczonym plikiem stronicowania system pracuje bez problemowo i o wiele szybciej niż z właczonym.FbKa3PZ.jpg?1QPZZ3EW.jpg?1Przepraszam za ten bałagan. Prawdopodobne jest, że znalazłem winnego zawieszania systemu i błędów z dyskiem i plikiem stronicowania. Podmieniłem plik sterownika iaStor na starszy i jest już parę dni spokój.  rbCVTFO.jpg?1

post-2866-0-20312500-1392588335_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...