Skocz do zawartości

Problemy po użyciu combofixa


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

wykryło pełno zarażonych plików

Wyniki MBAM:

- Mówiłam: "skasuj (...) pobrane narzędzia (z wyjątkiem OTL) i logi w katalogach Pulpit i Pobrane." Nie zrobiono tego dokładnie zostawiając katalog C:\Users\win7\Desktop\AdwCleaner z kwarantanną, w którym niepotrzebne detekcje się odbyły...

- Reszta to pliki "asystentów pobierania" / downloaderów", szczątki adware i innych infekcji. Dużo szczątków adware SaveSense zostało wykrytych, bo na początku historii uszkodzono adware ComboFixem, co uniemożliwia jego poprawną deinstalację.

 

Jeszcze drobną poprawkę załaduj, w tym na potencjalne szczątki odinstalowanego wcześniej Firefoxa (i zakładam, że nie został ponownie zainstalowany, w przeciwnym wypadku poniższe usuwanie go uszkodzi). Pobierz ponownie FRST. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

C:\Windows\Installer\{9C4F8AF7-1916-323A-6DA4-47FA4D7CFED7}
C:\Windows\System32\config\systemprofile\AppData\Local\Windows Internet Name Service
C:\Users\win7\AppData\Local\DM
C:\Users\win7\AppData\Local\Mozilla
C:\Users\win7\AppData\Roaming\Mozilla
C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox
C:\Program Files (x86)\Mozilla Maintenance Service
CMD: rd /s /q C:\Users\win7\Desktop\AdwCleaner
Reg: reg delete HKCU\Software\Mozilla /f
Reg: reg delete HKCU\Software\MozillaPlugins /f
Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\MozillaPlugins /f
Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Mozilla /f
Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\mozilla.org /f
Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\MozillaPlugins /f

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Przedstaw wynikowy fixlog.txt.

 

 

odnośnie Unassoc, nie może kliknąć w "Remove file association (User)" wybrał "EXE" i nie dało się kliknąć w "Remove file association (User)".

To w końcu chodziło o EXE czy LNK i czy problem rozwiązany?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

EXE nie mogłem tam kliknąć tej opcji na samej górzę, a z LNK mogłem i jeśli chodzi o problem z ikonkami to tak, rozwiązany.

To oznacza, że rozszerzenie EXE nie było przejęte, to LNK (czyli skróty) były wadliwe.

 

 

A tego nie rozumiem co mam robić, więc poczekam na "bialykaszalot".

Bez trudu uruchomiłeś ComboFixa, więc nie rozumiem dlaczego nie potrafisz wykonać równie prostych instrukcji. To jest bardzo łatwe:

- Pobierasz FRST z linka w przyklejonym: KLIK. Zapisujesz program na Pulpicie.

- Otwierasz Notatnik i wklejasz w nim tekst podany na szarym tle. Zapisujesz plik pod nazwą fixlist.txt na Pulpicie.

- Uruchamiasz FRST i klikasz w Fix (a nie Scan). Na Pulpicie powstanie plik fixlog.txt i ten masz przedstawić.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Dobra, kaszalota nie ma to sam spróbuje, a tak po za tym wyczyściłem środek kompa sprężonym powietrzem, pierwszy raz to robiłem na tym kompie, a mam go 15 miechów, trochę kurzu było lecz w grze mam dalej 80 fps a ping 400-700 i tak skacze, więc mam pytanie czy to zależy od neta czy od kompa, jeśli od neta to go zmieniać?

A te logi zaraz zacznę robić.

 

Edit#

Ostatnio to net mi bardzo zwolnił FRST pobierał się 4 minuty ponad, a waży 2.1 mb.

 

Co teraz mam zrobić?

Fixlog.txt

Odnośnik do komentarza

Raczej nie, ost grę pobierałem to pobierało się z 180 kb, a w lolu (taka gra) normalnie po tym all zszedł mi ping z 220 do 100 i potem, wyczyściłem sprężonym powietrzem środek komputera i mam 80 ping ale to raczej nie od czyszczenia bo z tego co wiem to ping jest od neta, więc czyszczenie kompa nic daje ale tak czy siak mam teraz 80 pingu z 220 co mnie bardzo cieszy.

Dziękuje za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...