Skocz do zawartości

Błędy 7034;7000


sumzor

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Chciałbym podziękować wszystkim,którzy wzięli udział w tym "maratonie"by rozwiązać mój problem [okazuje się jak wynika z ostatnigo posta Belfegora,że to tylko jeden z moich problemów] i prosić jednocześnie o daszą pomoc w rozwiązaniu pozostałych [nie wiem dokładnie o co chodzi ale podobnież w FRST jest coś nie tak ] Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Forum działa na zasadach dobrowolnej pomocy w miarę możliwości i dostępności pomagających, którzy mają również swoje sprawy.

Pukanie co 10 minut nowych postów jest tu naganne i niczym nie skutkuje w sensie przyspieszenia.

 

Nudzi Ci się to masz tu zadanie.

 

Masz problemy z plikami na dysku - szczególnie z tematem indeksowania.

Start - Akcesoria - Wiersz polecenia - PPM - Uruchom jako administrator - Enter.

W oknie wpisz dokładnie (uwaga na spacje - w koniecznym miejscu wpisuję _): chkdsk_C:_/f_/r - Enter.

Po komunikacie o konieczności wykonania sprawdzania po restarcie klikasz t i robisz restart.

Niczego nie dotykasz tylko cierpliwie czekasz na zakończenie działania i obserwujesz komunikaty o błędach i finał działania.

Odnośnik do komentarza

Myślę ,że osiągnąłem to sa mo inną drogą.Komp>C>prawoklik>Właściwości>narzędzia>Sprawdź>dwa ptaszki przy sprawdź dysklokalny>

rozpocznij.Następnie dokonałem restartu komputera i na czarnym ekranie system sprawdzał poszczególne części dysku przez ok 20 min.

Błędów obserwując ten zapis nie zauważyłem [może je samoczynnie naprawiał].Czy o tą czynność chdziło z tym wierszem poleceń?Piszesz

bym dokładnie wpisał treść polecenia a sam zrobiłeś to niedokładnie.Trzeba ją było zapisać pogrubionym pismem.Nie wiedziałem cz myślnik i enter należy do wpisu czy tylko,że należy dać polecenie "enter" na klawiaturze.To samo z przodu nie wiem od jakiego znaku zaczynał się wpis.Gdyby treść wpisu była pogrubiona nie miałbym problemu,a tak próbowałem różne warianty i ciągle odmowa.Nawet nie wiedziałem czy kropka na końcu należała do wpisu.Nigdy dotąd z wiersza poleceń nie korzystałem więc nie wiedziałem jak taki wpis wygląda co do niego należy a co jest tylko częścią posta.

Odnośnik do komentarza

Start - Uruchom (lub wyszukaj) - eventvwr.msc - Enter.

Zdarzenia administracyjne - Chyba niestandardowe (nie mam teraz dostępu do W7) - w prawym oknie wyszukujesz zdarzenie nr 1001 i odpowiadający mu wpis w opisie zdarzenia Wininit. Powinno czasowo dotyczyć momentu wykonania skanowania.

Klik na to zdarzenie, kopiujesz z dolnego okna treść i wklejasz do posta.

Odnośnik do komentarza
A może o to chodziło?

 

Nie. Zrób tak:

 

Wejdź do dziennika zdarzeń systemu Windows. Rozwiń listę > zobaczysz 4 sekcje. Zdarzenie Wininit 1001 jest w sekcji Aplikacje.

 

Jak klikniesz na Aplikacje, wtedy je odnajdziesz. Klikniesz na zdarzenie i wyświetli ci się takie okienko jak w pośćie 63. Zakładka ogólne > na dole masz funkcję kopiuj. Otworzysz systemowy notatnik i wkleisz do niego zawartość i podasz na forum.

Odnośnik do komentarza
jak to zrobić,żeby plik z notatnika zapisywał się jako plik a nie jako Dokument tekstowy.Chciałbym to wiedzieć na przyszłość[to w oderwaniu od bieżącego tematu].

 

Post nr 46. Masz tam obrazek jak zapisać plik korzystając z opcji Wszystkie pliki.

 

Robisz tak. Otwierasz notatnik > wpisujesz obojętnie co > z menu Notatnika Plik > Zapisz jako > w polu nazwa wpisujesz Hosts > a z drugiego paska > wybierasz Wszystkie pliki .Klikasz Zapisz i finał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...