Skocz do zawartości

Rozszerzenie Media Player 1.1 w Google Chrome


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, juz na poprzednim forum pisalam że używałam: RegCleanPro, Malwarebytes Anti-Malware, HitmanPro, i nie pamiętam co tam jeszcze.... Gdyż najpierw poszukiwałam rozwiązań samodzielnie i użycie takich programow bylo w jakis tam propozycjach... Wszystko to uzywalam przed pojsciem na jakiekolwiek forum...

 

Revo poradził sobie i wyczyścił pozostałości po niechcianych programach.

 

Mam jeszcze tylko problem przy uruchamianiu - długo długo czarny ekran, nieraz dopiero jak coś klikne to się "budzi" i dopiero przechodzi do wyboru uzytkownika....

Czy moge usunąć już TFC?

Czy polecisz mi jakiegoś antywirusa?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mam jeszcze tylko problem przy uruchamianiu - długo długo czarny ekran, nieraz dopiero jak coś klikne to się "budzi" i dopiero przechodzi do wyboru uzytkownika..

..Wykonaj czysty rozruch  http://support.microsoft.com/kb/331796/pl

 

 

Czy moge usunąć już TFC?

Ogólnie możesz ale to programik bezinstalacyjny i warto go zostawić. Raz w tygodniu wyczyścić foldery TEMP.

Odnośnik do komentarza

fk23, czysty rozruch to tylko tryb diagnostyczny, który zawęża problem. Jego ustawienie powoduje również deaktywację poprawnych elementów, które mają działać (np. antywirus, jeśli znów pojawił się w systemie). Miałaś ręcznie odkręcać po kolei wszystkie usługi, aż trafisz na tę która powoduje problem. I poprawny link pod Twój system operacyjny: KB929135.

 

Ostatnia wypowiedź jest dla mnie mętna. Co właściwie zrobiłaś i na czym teraz stoisz? I proszę dodaj nowy skan FRST.

 

 

PS. Proszę nie pisz posta pod postem, jeśli nikt nie odpisał. Jeśli chcesz dany post uzupełnić, stosuj opcję "Edytuj". Skleiłam.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Dobra albo ja nic nie czaje z tego co piszecie oboje albo już nie wiem o co chodzi.

 

Co zrobiłam:

msconfig->uruchamianie selektywne->usługi->ukryjMicrosoft

-> przy podejściu nr 1 dałam ->wyłącz wszystkie,

-> przy podejściu nr N -> ODZNACZYŁAM takie rzeczy jak: Intel i temu podobne, wszystkie od Sony w tym wszystkie usługi Vaio i VCService, VSNService, VUAgent, i coś takiego jak CamMonitor, Bluetooth Service

 

a zostawiłam ZAZNACZONE dokładnie te rzeczy:

-ArcSoft Connect Daemon

-Adobe Acrobat Update Service

-Adobe Flash Player Update Service

-Flex Net Licensing Service

-Usługa Google Update (gupdate)

-Usługa Google Update (gupdatem)

-McAfee Security Scan Component Host Service for Sony

->i dałam -> zastosuj -> OK ->ponowne uruchomienie

 

 

skan FRST:

http://wklej.org/id/1275998/

 

Addition (nie wiem czy potrzebny): http://wklej.org/id/1275999/

 

 

no przecież dałam po chwili bo kazaliście usunąć FRST to musiałam go zainstalować.

ależ jestem już tym zmęczona ;( czy to wszystko jest naprawde konieczne? może mogłam już zrobić ten format :( prosze mów jak najprostszym językiem z możliwych do mnie picasso bo głowa mała jak to wszystko jest dla mnie zakręcone :wacko:

Odnośnik do komentarza

Posty sklejam. FRST jest programem bezinstalacyjnym. Gdy oglądałam temat, logów w FRST w nim nie było, więc musiała być edycja późniejsza. Ja tu widzę taki oto stosunkowo świeży błąd w Dzienniku zdarzeń, tylko że brak takiej usługi na liście:

 

System errors:

=============

Error: (02/17/2014 10:53:58 PM) (Source: Service Control Manager) (User: )

Description: Nie można uruchomić usługi Apple Mobile Device z powodu następującego błędu:

%%14001

 

I być może to już niebyłe, bo była deinstalacja tej aplikacji:

 

==================== Restore Points =========================

 

17-02-2014 21:56:56 Removed Apple Mobile Device Support

 

Odwróć wszystko w msconfig, czyli w karcie Usługi zaznacz wszystkie odznaczone uprzednio wpisy. Następnie zresetuj system. Zrób nowy log FRST, ale dla pozycji Services odznacz pole Whitelist. I podaj czy występuje ten efekt:

 

problem przy uruchamianiu - długo długo czarny ekran, nieraz dopiero jak coś klikne to się "budzi" i dopiero przechodzi do wyboru uzytkownika

 

A co do:

 

ależ jestem już tym zmęczona ;( czy to wszystko jest naprawde konieczne? może mogłam już zrobić ten format :( prosze mów jak najprostszym językiem z możliwych do mnie picasso bo głowa mała jak to wszystko jest dla mnie zakręcone :wacko:

Ale po co format? Bez sensu.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

aha no tak wiedziałam że coś jeszcze, więc uruchamia się już w miare szybko - "w miare" bo wcześniej czarny ekran widziałam przez powiedzmy około 20sekund a teraz widze przez hmm jakieś 4-5sekund. nie wiem czy to normalne (nie pamietam juz jak uruchamial sie poczatkowo i czy tak było) i czy tak jest u wszystkich ale ciesze sie z tego że teraz uruchamia sie po prostu sprawnie, że nie musze czekac i gapić sie w czarny ekran

Odnośnik do komentarza

Jak rozumiem wypowiedź dotyczy stanu przed wykonaniem zadania z mojej edycji posta, która wskazywała odwrócenie zmian w msconfig. Ostatni log FRST wykazał, że były wyłączone te usługi:

 

==================== Disabled items from MSCONFIG ==============

 

MSCONFIG\Services: btwdins => 2

MSCONFIG\Services: EvtEng => 2

MSCONFIG\Services: IAStorDataMgrSvc => 2

MSCONFIG\Services: LMS => 2

MSCONFIG\Services: RegSrvc => 2

MSCONFIG\Services: SampleCollector => 2

MSCONFIG\Services: SOHCImp => 3

MSCONFIG\Services: SOHDms => 3

MSCONFIG\Services: SOHDs => 3

MSCONFIG\Services: SpfService => 3

MSCONFIG\Services: uCamMonitor => 2

MSCONFIG\Services: UNS => 2

MSCONFIG\Services: VAIO Event Service => 2

MSCONFIG\Services: VAIO Power Management => 2

MSCONFIG\Services: VCFw => 3

MSCONFIG\Services: VcmIAlzMgr => 3

MSCONFIG\Services: VcmINSMgr => 3

MSCONFIG\Services: VcmXmlIfHelper => 3

MSCONFIG\Services: VCService => 3

MSCONFIG\Services: VSNService => 2

MSCONFIG\Services: VUAgent => 3

 

Czyli grupa VAIO, a część usług może być potrzebna. Jak mówiliśmy tu: to była tylko diagnostyka i miało zostać zdefiniowane która konkretnie usługa produkuje czarny ekran. Na razie wiadomo, że zawężono zadanie do powyższej grupy podejrzanych. Zadałam odwrócenie wszelkich zmian w msconfig, by sprawdzić czy te usługi w ogóle mają związek. A to dlatego, że raportowałaś problem przed deinstalacją Apple Mobile Device Support, które zgłaszało błędy w Dzienniku zdarzeń. Ta deinstalacja mogła zmienić coś.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

dobrze powoli powoli

teraz ide robic odwrocenie w mscconfig

 

ale co do tych wylaczonych uslug ktore tam podałaś z raportu to ja nie wiem czy ich nazwy sa zaszyfrowane czy o co kaman ale wiekszosci tych nazw na liscie uslug teraz nie mam wiec albo cos za ktoryms razem zrobilam na nieswiadomca albo nie wiem juz nic z tego 

 

 

tamten post - tak był przed edycją Twojego

 

teraz tak: po odwróceniu zaznaczonych usług (dodam tu że zostawiłam odznaczone uprzednio zaznaczone - które wymieniłam w poscie 34, mogłam robić zrzuty...)  i restarcie a dla pozycji Whitelist odznaczonego Services FRST: http://wklej.org/id/1276016/

Odnośnik do komentarza

a teraz nie moge jeszcze do tego zainstalować SKYPEa.............................. 3 razy probowalam instalować.... znaczy instalowac moge tylko zalogować sie nie moge... robilam wszystko co tu https://support.skype.com/pl/faq/FA10143/dlaczego-podczas-proby-logowania-w-skypie-dla-komputerow-z-systemem-windows-wystepuje-b-ad-i-o-dysku

i dalej nicccccc..........................nie dziala 

 

 

przepraszam, zapomnialam ze mialo byc w 1 poscie

Odnośnik do komentarza

Przepraszam Cię, ale na analizę loga potrzebuję więcej czasu.

 

 

a teraz nie moge jeszcze do tego zainstalować SKYPEa.............................. 3 razy probowalam instalować.... znaczy instalowac moge tylko zalogować sie nie moge

1. Spróbuj pójść nieco dalej w tej instrukcji, tzn.:

- Zamknij Skype, upewnij się w menadżerze zadań, że jego procesy nie działają, a jeśli to je zabij.

- Odinstaluj Skype. Następnie przez SHIFT+DEL dokasuj foldery (wklejaj te ścieżki w pasku eksploratora, a po tym przenieś się poziom wyżej):

 

C:\Program Files (x86)\Common Files\Skype

C:\Program Files (x86)\Skype

C:\Users\Ewa\AppData\Local\Skype

C:\Users\Ewa\AppData\Roaming\Skype

 

... oraz opróżnij cały folder:

 

C:\Users\Ewa\AppData\Local\Temp

 

- Zainstaluj ponownie Skype.

 

2. Jeśli nie pomoże, ostatecznie (ale to jest pewien rodzaj furtki dla zagrożeń) wypróbuj tipu z tematu na forum Skype: KLIK. Chodzi o post numer 6 i skonfigurowanie skrótu Skype, by uruchamiał się jako Administrator: Właściwości > Zgodność > Zmień ustawienia dla wszystkich użytkowników > Uruchom ten program jako administrator.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...