Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam zainwestować trochę w smartfona no le jako że ja się na tym nie znam to liczę że wy mi pomożecie w wyborze jakiegoś modelu.Do wydania mam max 800zł. Więc co do moich wymagań to ma być dość wytrzymały (chodzi o to że ja mam tendencję do przypadkowego upuszczania telefonów ^^), aparat min. 5mpx (żeby ładne zdjęcia robił), ekran 4 cale a resztę to jak uznacie :) Znalazłam  model który wydaje mi się spełniać moje oczekiwania ale wolę też posłuchać opinii innych:LG Swift L5 II

Za wszystkie porady z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Swift L5 II jest powolny . Może Samsung Galaxy S3 mini ? Ewentualnie jeśli ma być wytrzymały to Samsung Galaxy Xcover 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xcover 2-mała ilość wbudowanej pamięci, przy mojej tendencji do wrzucania na telefon czego popadnie to te 4gb+ karta 2gb długo nie pociągną.

S3 mini- no super ale jeszcze się wstrzymam.A coś innego on Sony albo LG w tej cenie by się znalazło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Nokie Lumie 620 - jestem bardzo zadowolony - po przesiadce z samsunga z androidem uznaję że Win 8 jest o niebo lepszy. Nie wiem co do wytrzymalosci - ja akurat nie upuszczam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja przewrotnie zapytam: po co smartfon? Zdjęcia? Najtańszy kompakt zrobi o niebo lepsze. Internet, filmy na 4 calach? Bez porównania większy komfort do 7 calowy tablet, a też się zmieści w damskiej torebce. Rozważ zestaw np. Nokia Asha 206 + Lenovo A3000 = ok. 800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam już tablet z androidem,a smartfon to tak głównie po to że moja nokia x-2 już zaczyna mi się nudzić no i fakt że prościej jest mieć zawartość tabletu na smartfonie niż brać do szkoły ze sobą to 7 calowe coś :) Jak na razie to Xperia L mi się podoba  :) Zobaczymy co jeszcze powie gościu z media expert ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat do zamknięcia wybór padł na kompletnie inny model i firmę. Mianowicie Overmax Vertis Expi. Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Załatwię sobie coś innego do wyładowywania frustracji

Ponoć najlepszy do rozładowania frustracji jest facet. Ale bywa też bardzo dobrym rozwiązaniem wizyta w cukierni. :D

Najważniejsze żeby smartfon był cały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cukiernia odpada "odchudzam się"   :lol: A facet cóż o normalnego u mnie w okolicy ciężko ;) A i mam jeszcze pytanie, nie wiem czemu ale po zakończeniu połączenia ekran robi się czarny i cały telefon się zawiesza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A i mam jeszcze pytanie, nie wiem czemu ale po zakończeniu połączenia ekran robi się czarny i cały telefon się zawiesza.

Pewnie dlatego że to Overmax, podejrzewam że Xperia albo LG by takich klocków nie wyczyniały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wina softu.

Czy by nie wyczyniały ?

To android tu jest wszystko możliwe dobrze widać to w samsungach co touchwiz potrafi zrobić :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mniejsza o to, ja i tak stosunkowo rzadko dzwonię :) A ogólnie to jak na razie to się ładnie sprawuje... no po za wykorzystaniem ramu bo to sięga non stop 60-80% :/ Plus fakt że mam średniej wielkości dłoń i mi się trochę ciężko jedną ręką go obsługuje ale i tak jest świetny :D Za te pieniądze to nie mam na co narzekać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mare

Wiem, że sprzęt już został wybrany. Jednak może się komuś przydać info dotyczące rozsądnego smartfona w dobrej cenie. Zakupiłem takowy w przeliczeniu na PLN za 550 zł (wraz z kartą sim, oraz zdjęciem blokady simlock). Mowa jest o Motorola Moto G. Wrażenia z użytkowania opisane pod tym adresem http://www.instalki.pl/testy/hardware/13681-moto-g.html :) Jeśli ktoś nie ma możliwości zakupu bezpośrednio w UK lub przez znajomego to pozostaje amazon... jednak z tego co wiem, to wychodzi trochę drożej. Jak dla mnie wszystko w tym sprzęcie jest w porządku. Niektórzy jednak narzekają na aparat, ale to już inna para kaloszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi