Skocz do zawartości

Problem z Discount Dragon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie. Pojawił się na moim komputerze program, a w zasadzie rozszerzenie do Chrome'a Discount Dragon. Nie mogę go usunąć "Zainstalowane na podstawie zasad przedsiębiorstwa.". Pojawiło się to razem z free soft today, kiedy ściągnąłem bodajże deamona (usunięty zgodnie z zaleceniami). Dołączam logi i czekam na wskazówki. Logów z GMERa nie udało się uzyskać ponieważ wyskakuje mi za każdym razem C:\WINDOWS\system32\config\system: Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ jest on używany przez inny proces. a kiedy to pominąłem i skanowałem komputer się wyłączył z powodu jakiegoś błędu. 

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W celu usunięcia Discount Dragon wykonaj podane czynności ( jest to fragment tematu, który prowadziła Picasso ) U ciebie DD został zainstalowany [2014-01-29]

 

Nie będziemy jednak używać Przywracania systemu tylko jego część o nazwie Poprzednie wersje. Akcja (przy zamkniętym Google Chrome):

 

1. Otwórz eksplorator Windows, w pasku adresów wklej poniższą ścieżkę i ENTER:

 

C:\Users\basiak xd\AppData\Local\Google

 

Prawoklik na tło folderu > Właściwości > Poprzednie wersje. Pokaże się spis poprzednich postaci katalogu Google. Podświetl ten datowany sprzed Twoich operacji grzebania w folderze Google i klik w Otwórz. Pojawi się poprzednia postać folderu. Tam będzie folder o nazwie Chrome. Skopiuj go na Pulpit.

 

2. W folderze:

 

C:\Users\basiak xd\AppData\Local\Google

 

Przez SHIFT+DEL skasuj cały obecny folder Chrome i wstaw na jego miejsce ten skopiowany na Pulpit.

 

Doczyszczenie śmieci:

 

Otwórz notatnik i wklej:

 

Task: {44EDDC7B-21B8-4784-B9DC-1C96DA2BF950} - System32\Tasks\bench-S-1-5-21-3584062327-988752236-569453519-1002 => C:\Program Files (x86)\Bench\Updater\updater.exe [2013-12-18] () <==== ATTENTION

Task: {72F78E72-20E7-45DF-8666-8AE53DE3F2A8} - System32\Tasks\bench-sys => C:\Program Files (x86)\Bench\Updater\updater.exe [2013-12-18] () <==== ATTENTION

Task: C:\WINDOWS\Tasks\bench-S-1-5-21-3584062327-988752236-569453519-1002.job => C:\Program Files (x86)\Bench\Updater\updater.exe <==== ATTENTION

Task: C:\WINDOWS\Tasks\bench-sys.job => C:\Program Files (x86)\Bench\Updater\updater.exe <==== ATTENTION

HKLM-x32\...\Run: [fst_pl_41] - [x]

SearchScopes: HKCU - {DBC0FDDA-A37B-4D26-976F-C118E35CD711} URL =

C:\Users\Lenovo\AppData\Local\BenchUpdater

C:\Program Files (x86)\Discount Dragon

C:\WINDOWS\Tasks\bench-S-1-5-21-3584062327-988752236-569453519-1002.job

C:\WINDOWS\Tasks\bench-sys.job

C:\WINDOWS\System32\Tasks\bench-S-1-5-21-3584062327-988752236-569453519-1002

C:\WINDOWS\System32\Tasks\bench-sys

C:\Program Files (x86)\predm

C:\Program Files (x86)\Bench

C:\Users\Lenovo\Downloads\SUPERAntiSpyware (1).exe

C:\Users\Lenovo\Downloads\DTLite4481-0347(dobreprogramy.pl).exe

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Reset komputera.

 

Pobierz TFC - Temp Cleaner.

 

Google Chrome: zresetuj wtyczeki. W pasku adresów wpisz chrome://plugins i ENTER. Na liście wtyczek wybierz dowolną i kliknij Wyłącz. Następnie wtyczkę ponownie włącz.

 

Załącz powstały Fixlog i nowe logi z FRST i Adition

Odnośnik do komentarza

W celu usunięcia Discount Dragon wykonaj podane czynności ( jest to fragment tematu, który prowadziła Picasso )

+

 

Problem w tym, że nie mam opcji poprzednie wersje.

Tu jest Windows 8, w którym usunięto tę funkcjonalność. Karta "Poprzednie wersje" to cecha Vista i Windows 7. By na Windows 8 się dostać do magazynu kopiii cieniowych wg formuły znanej z poprzednich systemów, trzeba robić rozmaite obejścia.

Poza tym, podawałam tę instrukcję w innym temacie w odmiennym kontekście: przywrócenie całego poprawnego profilu Google Chrome (został uszkodzony przez użytkownika przy nieudolnych próbach usunięcia "Dragona"), a nie usuwanie Discount Dragon. To że równocześnie oznaczało to usunięcie Discount Dragon to przypadek.

 

 

nasir99 proszę mi pokazać nowe raporty z FRST.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...