Skocz do zawartości

Problem przy ładowaniu systemu


nalepek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam mały problem z laptopem, otóż:

 

Objawy:

Startuje laptopa i w momencie jak pojawia się zaraz po biosie logo Windowsa (na czarnym tle), to czasami "zatrzymuje" się na nim, długo strasznie go jakby mieli, włącza się wentylator na wysokie obroty i się laptop wyłącza.

 

Czasami jak to okienko wisi przez jakiś czas, ale system czasami ruszy. Nie mam pojęcia o co chodzi, pierwszy raz się spotykam z czymś takim.

 

Mogę liczyć na Waszą pomoc?

 

Zarzucam też logi z FRST.

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie ma tu oznak infekcji, tylko drobne odpadki adware (Babylon oraz Media Finder) i nie ma to żadnego znaczenia pod kątem opisywanych problemów. Nie warto się na razie zajmować tym w kontekście:

 

 

Startuje laptopa i w momencie jak pojawia się zaraz po biosie logo Windowsa (na czarnym tle), to czasami "zatrzymuje" się na nim, długo strasznie go jakby mieli, włącza się wentylator na wysokie obroty i się laptop wyłącza.

Ten ekran, na którym jest przestój, to faza, gdy ładują się urządzenia / sterowniki. W Dzienniku zdarzeń widać takie oto błędy:

 

System errors:

=============

Error: (01/23/2014 04:29:48 PM) (Source: iaStor) (User: )

Description: Urządzenie \Device\Ide\iaStor0 nie odpowiedziało w ramach ustalonego limitu czasu.

 

Application errors:

==================

Error: (01/23/2014 05:06:08 PM) (Source: ATIeRecord) (User: )

Description: ATI EEU failed to post message to CCC

 

Wyłącza w taki sposób jak przyciskiem power, czy automatycznie resetuje? I opis pachnie sprawą sprzętową. Przenoszę więc temat na diagnostykę do działu Hardware. Podaj wymagane materiały: KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...