Skocz do zawartości

Windows 8.1 nie startuje po deinstalacji Acronis Migrate Easy


humbac

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowalem  znalezioiny w necie Acronis Migrate Easy. Program sie zainstalowal, poprosil o restart. Ok. System wstal normalnie, ale sam program nie uruchomil sie.

Wyswietlil tylko blad uruchomienia jakiegos tam modulu. No to go odinstalowalem i znowu prosba o restart. No to ok, restart i juz system nie wstaje.

Dzieje sie to juz na samym poczatku startu.

Koleczko sie kreci i nagle restart. Proby uzycia wbudowanych narzedzi do rozwiazywania startu windy nie dzialaja. Zaden tryb awaryjny nie dziala.

Wszystko konczy sie resetem. Po resecie winda twierdzi ze nie zostala poprawnie zamknieta i w kolo macieju. naprawa restart naprawa itd.

Opcje odzyskiwania nie dzialaja bo nie mam zadnych punktow przywracania. Nie mam rowniez zadnych obrazow systemu.

Nie mam rowniez plyty W8.1, ktora jak mniemam pozwolila by mi zainstalowac system na nowo, ewentualnie odswiezyc instalacje. Mam natomiast plyte z W8.

Probowalem  z linii komend polecenia sfc /scannow. lecz komenda sie nie uruchamia piszac ze winda jest w trybie naprawy lub ze po prostu nie moze uruchomic uslugi.

pomocy :mellow:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...