Skocz do zawartości

Internet zawiesza komputer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem z komputerem. Każde połączenie z internetem (blueconnect) powoduje zawieszanie się komputera, a w najlepszym razie drastyczne obcięcie prędkości połączenia tak, że praktycznie nie jest możliwe nawet otwarcie strony startowej. W tym czasie mocno spowolniona jest też praca z innymi programi na komputerze. Co ważne, jeżeli po uruchomieniu komputera nie łączę się z internetem to wszystko działa prawidłowo.

Ponieważ moja wiedza o informatyce ogranicza się do poziomu użytkownika próbowałem znaleźć jakąś radę na forach. Odinstalowałem blueconnecta i zainstalowałem go ponownie, podobnie z przeglądarką internetową. Wykonałem skanowanie całego systemu programem antywirusowym Avast (aha, co być może też istotne od czasu, kiedy pojawiły się opisywane problemy, program nie jest w stanie ściągnąć żadnych aktualizacji wirusów), a także skanowanie programami CCleaner i Malwarebytes. Żadnych efektów. Ostatnio wykonałem skanowaniem programem OTL. W załączeniu załączam raport z tej czynności z gorącą prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Z góry dziękuję za pomoc!

 

P.S.Proszę o instrukcje w języku zrozumiałym dla laika ;)

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...