Skocz do zawartości

Problem z otwieraniem niektórych stron


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam problem z otwieraniem niektórych stron w przeglądarkach. (Windows 8.1 IE i Firefox - objaw ten sam)

Np. gazeta.pl - objaw jest taki jakby się zapętlała. (czasami wchodzi ale tylko za pierwszym razem po resecie komputera)

Również nie mogę otworzyć strony z waszego serwisu: https://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogolne-raporty-systemowe/

Tu objaw jest inny - Page Not Found, programy do logów zgrałem  z innego komputera.

No i jeszcze jedna stron www.nk.pl - zatrzymuje się po zalogowaniu.

Wszystkie inne strony działają bez problemu

Na innym komputerze wszystko jest OK (tam mam Windows7)

Załączam logi. Chciałbym dodać że po uruchomieniu gmer miałem komunikat (C\WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\System - The proces cannot access the file, because is being used by another proces)

Komunikat się powtórzył po jakimś czasie, i później był jeszcze ten sam komunikat ale z innym plikiem C:\Users\Dominik\ntuser.dat

 

Proszę o pomoc,

Dominik

 

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.txt.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Są drobnostki jeszcze do zaadresowania, czyli szczątki adware ScorpionSaver i Level Quality Watcher oraz Google Chrome (nie jest zainstalowane, folder dorobiony prawdopodobnie przez adware).

 

1. Przez Panel sterowania odinstaluj adware Level Quality Watcher. Wpis został naruszony skanerami, więc Windows powinien zapytać czy usunąć zdefektowany wpis. Jeśli jednak będzie problem, zastosuj do usunięcia wpisu to narzędzie: KLIK.

 

2. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

FF HKLM-x32\...\Firefox\Extensions: [{BBDA0591-3099-440a-AA10-41764D9DB4DB}] - C:\ProgramData\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NIS_21.1.0.18\IPSFF
FF SearchPlugin: C:\Program Files (x86)\mozilla firefox\browser\searchplugins\xfinity.xml
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Network\AdpeakProxy => ""="service"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Network\AdpeakWFP => ""="Driver"
C:\WINDOWS\system32\Drivers\AdpeakWFP64.sys
C:\Users\Dominik\AppData\Local\Google
C:\Users\Dominik\AppData\Local\NPE
C:\ProgramData\Norton
Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Google /f

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt.

 

3. Uruchom TFC - Temp Cleaner.

 

4. Zrób nowy skan FRST, zaznacz ponownie pole Addition. Dołącz plik fixlog.txt.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Level Quality Watcher. Nie miałem nic takiego w zainstalowanych programach. Możliwe że usunąłem wcześniej.

Na liście zainstalowanych programów nadal jest ten wpis:

 

==================== Installed Programs ======================

 

Level Quality Watcher (x32 Version: 1.0.0.0 - Adpeak, Inc.) Hidden

 

Ale jest wiadome dlaczego go nie widzisz: jest ukryty (wcześniej podany log z wersji FRST sprzed znakowania ukrytych wpisów). Podałam Ci już narzędzie, którym miałeś się posłużyć w razie kłopotów, ale się okazuje, że jest niezgodne z Windows 8.1. Odblokuj wpis ręcznie, by go zobaczyć, choć mam szczere wątpliwości, czy da się to odinstalować normalną drogą.

 

1. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Reg: reg delete HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{19DC5AB8-0792-4875-8F1B-896C5A9CE6AE} /v SystemComponent /f

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt. Przedstaw go.

 

2. Na liście programów powinien się ujawnić wpis Level Quality Watcher. Sprawdź co się pokazuje przy próbie deinstalacji, czy Windows zada pytanie na temat usuwania zdefektowanego wpisu.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...