Skocz do zawartości

Błąd daemonprocess.exe qtcore4.dll


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ja z podobnym problemem. Przy starcie systemu mam komunikat "błąd daemonprocess.exe qtcore4.dll". Ściągałam konwertor i usuwałam tz "śmieci"  Nadal widzę 2 foldery mobogenie, choć usuwałam ten program przez panel sterowania. Jak się tego pozbyć i innych zbędnych.., proszę o pomoc i dziękuję.

 

Dodaję załączniki

Addition.txt

FRST.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Niestety program nie odinstalowuje się poprawnie i zostawia za sobą m.in. wpis w starcie próbujący uruchamiać zdekompletowaną aplikację. Akcja:

 

1. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

HKLM\...\Run: [mobilegeni daemon] - C:\Program Files\Mobogenie\DaemonProcess.exe [761024 2013-12-13] ()
HKLM\...\Run: [fst_pl_14] - [x]
HKLM\...\Run: [upfst_pl_14.exe] - C:\Documents and Settings\gabi\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\fst_pl_14\upfst_pl_14.exe -runhelper
S2 savesenselive; C:\Program Files\SaveSenseLive\Update\SaveSenseLive.exe /svc [x]
S3 savesenselivem; C:\Program Files\SaveSenseLive\Update\SaveSenseLive.exe /medsvc [x]
C:\WINDOWS\Tasks\SaveSenseLiveUpdateTaskMachineUA.job
C:\WINDOWS\Tasks\SaveSenseLiveUpdateTaskMachineCore.job
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\AVG
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\WPM
C:\Documents and Settings\gabi\.android
C:\Documents and Settings\gabi\daemonprocess.txt
C:\Documents and Settings\gabi\Dane aplikacji\0C1I1L1R1J0M1P0I1G
C:\Documents and Settings\gabi\Dane aplikacji\0F1F1C2Y1H1P1C0I0T
C:\Documents and Settings\gabi\Dane aplikacji\AVG
C:\Documents and Settings\gabi\Dane aplikacji\newnext.me
C:\Documents and Settings\gabi\Moje dokumenty\Mobogenie
C:\Documents and Settings\gabi\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\cache
C:\Documents and Settings\gabi\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\genienext
C:\Documents and Settings\gabi\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Mobogenie
C:\Documents and Settings\gabi\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\WMTools Downloaded Files
C:\Documents and Settings\LocalService\Dane aplikacji\AVG
C:\Program Files\predm
C:\Program Files\Mobogenie

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt.

 

2. Zrób nowy skan FRST (bez Addition). Dołącz plik fixlog.txt. Poza tym, był tu używany AdwCleaner, więc przedstaw co on usuwał, logi są w folderze C:\AdwCleaner. Nie uruchamiaj programu ponownie, mnie chodzi o poprzednie wyniki pracy.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

co oznacza "umieścić obok narzędzia FRST", czyli pliku exe?

"Obok" = w tym samym folderze w którym jest FRST. Wg raportu FRST program jest uruchamiany z folderu: C:\Documents and Settings\gabi\Moje dokumenty\Downloads.

 

Jak mogę przestawić, to co usunął AdeCleane, raport został gdzieś zapisany?

Przecież napisałam:

 

logi są w folderze C:\AdwCleaner

 

.

Odnośnik do komentarza

Skrypt nie został wykonany w całości, a konkretnie nie został przetworzony (jako jedyny) właśnie wpis który najbardziej Cię interesuje, bo generuje błąd. Pomyliłaś się przy przeklejaniu pierwszej linii. Ja podałam wpis:

 

HKLM\...\Run: [mobilegeni daemon] - C:\Program Files\Mobogenie\DaemonProcess.exe [761024 2013-12-13] ()

 

A Ty wklejając ucięłaś pierwszą literkę:

 

KLM\...\Run: [mobilegeni daemon] - C:\Program Files\Mobogenie\DaemonProcess.exe [761024 2013-12-13] ()

 

Jeszcze raz. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

HKLM\...\Run: [mobilegeni daemon] - C:\Program Files\Mobogenie\DaemonProcess.exe

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt. Przedstaw go.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...