Skocz do zawartości

Laptop co 2tyg musi miec reinstall!


hiro12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i prosze o pomoc laptop siostry byl juz 2 razy w ciagu miesiaca przeinstalowywany 2 krotnie  i ciagle to samo sie dzialo czyli dziwne ciagle aktualizacje zaraz po tym jak wylaczala windowsa, i inne ktorych nie pamieta bo nie zna sia zbyt dobrze na kompach.To wszystko co miala prowadzilo do jednego ze komp restartowal sie po ładowaniu systemu i zadne metody przeywracania go nie naprawialy zostawal tylko reinstall.I dzis znowu po tym jak instalowalem windowsa 2tyg. temu ma dziwne aktualizacje sciagania w tle, avg nic nie wykrywa ale wiem ze za pare dni znowu nie wlaczy laptopa z tym samym bledem,Prosze o pomoc bo mi skonczyly sie mozliwosci co do tego lapka i wlasnie przymierzam sie do kupienia nowego! Logi z OTL

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Żadnych oznak infekcji, opis także daleki od tego. Tylko drobne uwagi (bez związku z problemami):

- Odinstaluj zbędny McAfee Security Scan Plus (instalacja sponsorowana)

- W obrotach był taki oto plik: C:\Users\Goska\Downloads\Adobe-Reader(12627).exe. To nie jest instalator właściwy, tylko bagno ładujące adware: KLIK. Skasować plik + unikać tych "metod pobierania".

 

 

I dzis znowu po tym jak instalowalem windowsa 2tyg. temu ma dziwne aktualizacje sciagania w tle

Uściślij, o jakie aktualizacje Ci chodzi, konkrety proszę (nazwy KBxxxxx łat czy inne cechy charakterystyczne pozwalające ocenić co się instaluje).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

hiro12, ja wiem, że chodzi o aktualizacje Windows Update. Ja pytam o jakie konkretnie aktualizacje chodzi (oznaczenia KBxxxxxx). Nie jestem w stanie nic powiedzieć o problemie nie mając danych. A stan obecny systemu (wyłączone aktualizacje i ukrycie problemu) nie pozwala zdiagnozować usterki. By to ocenić, problem musi być widzialny, wtedy można pobrać z systemu specjalistyczne raporty nagrane przez mechanizmy Windows Update.

 

Pojawił się tu nowy wątek z plikiem ie4uinit.exe, jak to konkretnie wyglądało przy starcie.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Wyglądało to tak że windows po okolo 4minutowym uruchomieniu systemu wywalal ten blad i wystarczylo kliknac ok w celu potwierdzenia by zobaczyc pulpit.Ale po OTL wylaczeniu windows update, do tej pory blad nie wystapil a system przyspieszyl i uruchamia sie w normalnym tempie.do tego po defragmentacji gdzie bylo 11% laptop chodzi jak by dostał jakiegoś boosta. Więc problem uważam za zakończony,bledow niema nic bez mojej wiedzy sie nie pobiera, laptopp sie uruchamia i wylącza w pare sekund a nie minut i jest ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...