Skocz do zawartości

Wyciszanie dźwięku w systemie podczas korzystania z komunikatorów


BrX

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę na forum ponieważ mam dość nietypowy problem. Po rozpoczęciu konwersacji czy to na skype, czy przy połączeniu z serwerem za pomocą TeamSpeak 3 x64, wszystkie dźwięki w systemie zostają wyciszone do bardzo małych wartości. Dzieje się tak pomimo wybranego ustawienia:

 

zdje.png

 

System zdaje się nic sobie nie robić z ustawień w powyższym miejscu. Nie ważne czy ustawię opcję zaznaczoną, czy zmienię na jakąkolwiek inną, dźwięk nadal wycisza się przy korzystaniu ze wspomnianych komunikatorów. 

 

Jako przyczynę wyczytałem, że może mieć to związek z directX, jednak po ponownej instalacji ręcznie, nie korzystając z dxwebsetup, problem nadal występuje. Tak samo po reinstalacji sterowników dźwięku.

 

Czy jest więc jakaś możliwość edycji w rejestrze tych ustawień? Chciałbym całkowicie wyłączyć tą funkcjonalność. 

 

System to Windows 7 Professional x64. 

 

Podobna sytuacja nie ma miejsca na drugim komputerze, tam ustawienia są egzekwowane bez problemu.

 

Proszę o wskazówki dotyczące rozwiązania tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sterowniki to najzwyklejsze od Realteka, bez zadnych zaawansowanych ustawien. Konfiguracja sprzętowa nie ma tu raczej znaczenia, gdyż na tych samych sterownikach na drugim komputerze wszystko działa jak należy. Nie uśmiecha mi się stawianie systemu na nowo tylko i wyłącznie z powodu przyciszającego się dźwięku. Czy jest możliwość edycji tych opcji w rejestrze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...