Skocz do zawartości

Jaki modem do routera ASUS RT-N66U


tomicher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam prośbę o dobór odpowiedniego modemu do routera ASUS RT-N66U.

 

Z powodu fatalnego zasięgu wi-fi na wcześniejszym routerze, zakupiłem nowego ASUSA. Sygnał poprawił się na satysfakcjonujący. Wszystko działa poprawnie poza tym, iż to urządzenie samo w sobie nie posiada modemu.

 

Na chwilę obecną mam spięte dwa routery ze sobą. Najpierw stary, z którego wykorzystywany jest modem, następnie przewodem podpięty jest nowy asus i od niego dopiero rozprowadzany sygnał na komputery czy to ethernetem czy wi-fi.

 

 

Muszę oddać ten stary router netgear'a a co za tym idzie dokupić modem do obecnie posiadanego ASUS'a.

Internet to klasyczna, domowa neostrada.

 

Jak najtaniej i najkorzystniej wyjść z tej sytuacji ? Jaki modem/urządzenie kupić by cieszyć się stabilnym i szybkim internetem ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Poszukaj używanego US Robotics USR 9107 ADSL2+ . Wprawdzie to też router z modemem a nie sam modem, ale możesz go używać tak jak dotychczas netgear'a.

Mam taki od 5 lat z neo 10 Mb/s i ani razu nie sprawił przez ten czas problemu. Jedynie serwer druku nie spełnił do końca moich oczekiwań. Za to synchronizuje się lepiej niż jakikolwiek inny z wi-fi z tych, które próbowałem (Asmax, Edimax, D-Link).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...