Skocz do zawartości

Polizja chce 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wyskoczyła mi strona z żądaniem kasy. Po restarcie komputera nie mogłem zalogowac się na konto uzytkownika. W trybie awaryjnym przy użyciu punktu przywracania systemu cofnąłem się lekko w czasie i teraz jest chyba oki. Avast nic nie wyłapał. Ale biorąc pod uwagę rodzaj antywira i stan mojej wiedzy informatycznej proszę o pomoc. Czy moje kroki były skuteczne i komp jest "czysty".

Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Kosmetyka:

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

 

:OTL
RV - File not found [Adapter | On_Demand | Unknown] --  -- (Winsock - Google Desktop Search Backup Before Last Install)
DRV - File not found [Adapter | On_Demand | Unknown] --  -- (Winsock - Google Desktop Search Backup Before First Install)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- system32\DRIVERS\TpChoice.sys -- (TpChoice)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\Users\Arek\AppData\Local\Temp\sony_ssm.sys -- (sony_ssm.sys)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\Windows\system32\drivers\PktIcpt.sys -- (GDPkIcpt)
DRV - File not found [Kernel | Disabled | Stopped] -- C:\Windows\system32\drivers\blbdrive.sys -- (blbdrive)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Unknown] --  -- (ak8ygpq2)
FF - HKLM\Software\MozillaPlugins\@ganymede/GanymedeNetPlugin,version=1.0: E:\Arkadiusz\Gry\Poker\Ganymede\Plugins\npganymedenet.dll File not found
O4 - HKLM..\Run: [NDSTray.exe] NDSTray.exe File not found
O9 - Extra 'Tools' menuitem : Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - Reg Error: Key error. File not found
O9 - Extra Button: eBay - {C08CAF1D-C0A3-40D5-9970-06D067EAC017} - http://www.webtip.ch/cgi-bin/toshiba/tracker_url.pl?PL File not found

:Reg
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
"DefaultScope"="{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}]
"URL"="http://www.bing.com/search?q={searchTerms}&FORM=IE8SRC"

:Commands
[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Skrypt.

Raportu z tego już nie dawaj.

 

W Adw-Cleaner kliknij na przycisk Odinstaluj (UNINSTALL)
W OTL kliknij na przycisk Sprzątanie - to go usunie razem z jego Kwarantanną.

 

Teraz pozostaje Ci tylko czekać na ostateczną ocenę @Picasso. Teoretycznie zacznie pomagać, po wyzdrowieniu, od poniedziałku, ale nie wiadomo, kiedy zajrzy do Twego tematu (ma zaległości jeszcze z września, października, listopada).

Po prostu zaglądaj raz dziennie do swego tematu, by zobaczyć, czy @Picasso już odpowiedziała, czy nie.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...