Skocz do zawartości

Biały ekran - proszę o pomoc.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem ponieważ po otwarciu systemu pojawia się biały ekran. Wygląda to tak, że mam możliwość wejść do systemu w trybie awaryjnym przy pomocy wiersza poleceń. Otworzyłem program OTL.exe z dysku zewnętrznego, wykonałem "skanuj" i otrzymałem załączone pliki.txt. Nie wiem co dalej zrobić z tym fantem, jaką operację wykonać żeby zniknął ten biały ekran. Czy ktoś może pomóc?

 

Pozdrawiam

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1) Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

 

:OTL
O20 - HKCU Winlogon: Shell - (C:\Users\Paweł\AppData\Roaming\Other.res) - C:\Users\Paweł\AppData\Roaming\Other.res ()

:Commands
[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Skrypt. Zatwierdź restart komputera (do Trybu Normalnego). Zapisz raport, który pokaże się po restarcie.

 

2) Odinstaluj:

"bi_uninstaller" = Bundled software uninstaller

"vSharetv" = vSharetv

"WsysControl" = Wsys Control 10.2.1.2652

 

3) Użyj >Adw-cleaner (aby pobrać kliknij na dużą zieloną strzałkę po prawej).  
najpierw kliknij na SZUKAJ, a dopiero po zakończeniu skanowania, gdy uaktywni się przycisk USUŃ, to kliknij na niego.
Pokaż raport z niego C:\AdwCleaner[s1].txt

 

4) Zrób nowy log z OTL.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

1) Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

 

Kliknij w Wykonaj Skrypt. Zatwierdź restart komputera (do Trybu Normalnego). Zapisz raport, który pokaże się po restarcie.

 

2) Odinstaluj:

"bi_uninstaller" = Bundled software uninstaller

"vSharetv" = vSharetv

"WsysControl" = Wsys Control 10.2.1.2652

 

3) Użyj >Adw-cleaner (aby pobrać kliknij na dużą zieloną strzałkę po prawej).  

najpierw kliknij na SZUKAJ, a dopiero po zakończeniu skanowania, gdy uaktywni się przycisk USUŃ, to kliknij na niego.

Pokaż raport z niego C:\AdwCleaner[s1].txt

 

4) Zrób nowy log z OTL.

 

jessi

 

Wielkie dzięki, pomogło ;))

 

Załączam log z OTL, dwa raporty z Adw-cleaner. Po restarcie nie zauważyłem żadnego raportu.

 

Pozdrawiam:)

OTL.Txt

AdwCleanerR0.txt

AdwCleanerS0.txt

Odnośnik do komentarza

Kosmetyka:

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

 

:OTL
SRV - File not found [Auto | Stopped] -- C:\Program Files\DiVapton\updateDiVapton.exe -- (Update DiVapton)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- System32\drivers\rdvgkmd.sys -- (VGPU)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- system32\drivers\tsusbhub.sys -- (tsusbhub)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- System32\drivers\synth3dvsc.sys -- (Synth3dVsc)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Unknown] --  -- (adyi00lz)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Unknown] --  -- (a8hc0q7o)
[2013-11-07 21:43:42 | 000,007,216 | ---- | M] () (No name found) -- C:\Users\Paweł\AppData\Roaming\mozilla\firefox\profiles\f1gqkqe4.default\extensions\firefox@divapton.biz.xpi
O2 - BHO: (DiVapton) - {3bf42771-1b8a-4910-b3dc-eb330e40020a} - C:\Program Files\DiVapton\DiVaptonbho.dll File not found
[2013-11-09 23:58:05 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Users\Paweł\AppData\Local\cache
[2013-11-09 23:58:03 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Users\Paweł\Documents\Mobogenie
[2013-11-09 23:58:03 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Users\Paweł\AppData\Local\Mobogenie
[2013-11-09 23:57:30 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Program Files\Mobogenie
[2013-11-08 17:19:48 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Users\Paweł\AppData\Roaming\dosearches

:Reg
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\JavaSoft]
"SPONSORS"="DISABLE"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
"DefaultScope"="{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}]
"URL"="http://www.bing.com/search?q={searchTerms}&FORM=IE8SRC"
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{94D1F967-2F31-4C36-A79B-EF3E7492BD21}]
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{C720EC19-33C9-4968-8302-F7FC698E0E7B]

:Commands
[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie.
Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij Skanuj.
Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania Skryptem.

 

Zainstaluj nowszą, bezpieczniejszą wersję Javy:
>http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jre7-downloads-1880261.html (wybierz: Windows x86 Offline lub Online)

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...