Skocz do zawartości

Cytowanie selektywne postów


Igorrodz

Rekomendowane odpowiedzi

Forum fixitpc.pl jest to forum na skrypcie IPB, który posiada możliwość cytowania selektywnego postów. Proszę zatem  administrację forum o włączenie tej możliwości - ułatwiłoby to znacznie pisanie na forum.

 

Fixitpc.pl is a forum for IPB script that has the ability to selectively quote posts. Please administrative forum for the inclusion of this possibility - it would facilitate writing on the forum.

 

Pozdrawiam, Ig.

Edytowane przez Igorrodz
Odnośnik do odpowiedzi
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Cytat

Forum fixitpc.pl jest to forum na skrypcie IPB, który posiada możliwość cytowania selektywnego postów. Proszę zatem administrację forum o włączenie tej możliwości - ułatwiłoby to znacznie pisanie na forum.

 

IPB nie posiada tego out-of-box. Na forach IPB, gdzie jest ta funkcja, jest zamontowana dodatkowa nieoficjalna modyfikacja (Selective quoting). Instalacja ta nie zostanie tu wprowadzona z następujących powodów:

 

1. Od początku istnienia forum trzymam się zasady nie instalowania dodatków, bez których można się obyć:

- Zainteresowanie tą funkcją jest bardzo słabe. Potrzebę takiego rozwiązania zgłosiły tylko dwie osoby na przestrzeni ponad 3 lat działania forum: w 2010 przy otwarciu oraz Ty.

- Im bardziej zmodyfikowane forum, tym większe problemy przy kolejnych aktulizacjach (utrzymanie kompatybilności dodatków) oraz możliwość spowolnienia forum. Przy diagnostyce problemów można także wykluczyć wpływ niedomyślnych elementów. Dialog z supportem IPB także ułatwiony (pierwszym krokiem jest ... usuwanie niestandardowych dodatków).

 

2. Fixitpc.pl działa na IPB 3.4.5, linkowana modyfikacja jest niezgodna z tą wersją. Jest jeszcze wersja innego autorstwa, ponoć kompatybilna, ale i tak nie widzę sensu instalacji: nadchodzi IPB 4.0 (kod forum przepisany od zera) i poprzednie dodatki i tak stracą sens (wszystkie niedomyślne elementy muszą być stworzone na nowo, o ile autorzy w ogóle je wydadzą).

 

 

Aktualizacja 2018: Nieaktualne. Funkcja jest w standardzie linii IPB 4.x - do wglądu wątek Aktualizacja forum.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...