Skocz do zawartości

zwieszający się czasem komputer + zmiana kursora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem że to już było ale mam podobny problem jak poprzednicy.

Komputer czasem zawiesza się na kilka sekund, a kursor przyjmuje dziwne kształty (jakieś pikselowate "zielono-żółte"). Kiedy zaczna się tak dziać nie pozostaje nic innego jak reset kompa bo po kilku "razach" nie da sie zrobić bez denerwowania się ;). Wczoraj nawet po trzykrotnym resecie ów problem pojawiał się po kilku minutach od włączenia windowsa. Bywa czasem tak  że tego problemu nie ma w ogóle ale zaczyna już to denerwować bo normalnie nie można pracować. Specjalnie formatowałem kompa trzy tygodnie temu ale problem znów się pojawił.

Bardzo proszę o pomoc.

Oto moje logi:

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Źle trafiłeś, bo @Picasso nie ma teraz możliwości zbyt dużo czasu poświęcać na pomaganie (https://www.fixitpc.pl/topic/20392-kolosalny-ba%C5%82agan/)

 

W logach nie widzę niczego podejrzanego.

 

Kosmetyka:

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

 

:OTL
O4 - HKLM..\Run: [sTCAgent] "C:\Program Files (x86)\Splashtop\Splashtop Connect IE\STCAgent.exe" File not found
O4 - HKLM..\Run: [ZyngaGamesAgent] "C:\Program Files (x86)\Splashtop\Splashtop Connect\ZyngaGamesAgent.exe" File not found

:Commands
[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie.

 

Nie wiem, kiedy @Picasso będzie w stanie znów normalnie pomagać na Forum).
Po prostu zaglądaj raz dziennie do swego tematu, by zobaczyć, czy @Picasso już odpowiedziała, czy nie.

 

Na wszelki wypadek przygotuj wymagane tu logi z FRST https://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-og%C3%B3lne-raporty-systemowe/?do=findComment&comment=119294

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...