Skocz do zawartości

jh1x.exe + pts5x.exe - Obciążanie PC do 100%


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tym wirusem, niżej daję logi OTL'a ale pliki usunąłem ręcznie, automatycznie tworzą się w "C:\temp" niestety nie jestem w stanie znaleźć źródła które tworzy te pliczki.
Win 7 Ulti x64.

Ps. Jest ktoś kto jest w stanie nauczyć mnie czytania logów OTL'a ?? Szukałem kiedyś poradnika ale doszedłem do tego że twórca OTL'a zakazał tworzenia czegoś takiego.

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Źle trafiłeś, bo @Picasso nie ma teraz możliwości zbyt dużo czasu poświęcać na pomaganie (https://www.fixitpc.pl/topic/20392-kolosalny-ba%C5%82agan/)

 

W logach nie widzę niczego podejrzanego.

Prawdopodobnie to któryś z Twoich programów tworzy te pliki, dziwnie jest to, że te pliki to *.exe. Żaden normalny program nie powinien wytwarzać tymczasowych *.exe.

 

Do  >SystemLook-64 wklej:

 

:filefind
jh1x.exe
pts5x.exe

:file
C:\temp\jh1x.exe
C:\temp\pts5x.exe

:regfind
jh1x.exe
pts5x.exe

Naciśnij Look i pokaż raport.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Chyba wiem przez co mam takie cyrki, miałem problem z zainstalowaniem JDownloadera jak to zawsze ja klikałem dalej i na końcu pokazał mi sie Error coś tam że aplikacja nie jest na x64. Teraz po zainstalowaniu na nowo systemu znowu go chciałem zainstalować i okazało się że prawdopodobnie strona www.jdownloader.pl to podróba oryginalnej strony (www.jdownloader.org) a z tej pierwszej ściągałem go (i tak się nie zainstalował), jeśli jest ktoś na tyle obeznany żeby zobaczyć czy to nie jest przypadkiem to, to był bym wdzięczny :) 

99% że tam się nabawiłem tego wirusa.

Pozdrawiam RufleX.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...