Skocz do zawartości

Losowo rosnące opóźnienia - podejrzenie złośliwej aplikacji


Rekomendowane odpowiedzi

                Witam mam problem typowo internetowy a wy jesteście chyba jedynym forum na którym mogę znaleźć pomoc przy rozwiązaniu mojego problemu a przynajmniej zasięgnąć rady. Otóż mój problem wygląda następująco. Ja jako namiętny stary gracz z paru nastoletnim stażem na nowym sprzęcie mam problem chyba internetowy ponieważ w grach Multiplayer mam skaczący ping podejrzewam że jest on spowodowany jakąś złośliwą aplikacją albo brakiem stałości radiowego łącza internetowego którego nadajnik w linii prostej od mojego domu znajduje się ok. 1.5 – 2 km jest on połączony przez router który jest jednocześnie modemem jest to model „ LINKSYS  WAG120N” Kupiony ok. 2 lat temu sprawował się bez zarzutu tak mnie się przynajmniej wydaję denerwuje mnie skaczący ping w zależności od pory dnia w grze league of legends na serwerze amerykańskim wacha się popołudniami od 210 – 300 i nie daje mi dostateczniej satysfakcji z gry jak i korzystania z Internetu i tu jest moja prośba do was czy da się coś z tym zrobić jak zdiagnozować problem bo być może jakaś aplikacja zjada mi Internet zaznaczam że wcześniej jakoś miesiąc temu tego problemu nie było zamieszczam niżej wymagane skany i proszę o jakąś pomoc.

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Źle trafiłeś, bo @Picasso nie ma teraz możliwości zbyt dużo czasu poświęcać na pomaganie (https://www.fixitpc.pl/topic/20392-kolosalny-ba%C5%82agan/)

 

W logach nie widzę infekcji.

 

1) Odinstaluj:

"WsysControl" = Wsys Control 10.2.1.2652

"dosearches Browser Protecter" = dosearches Browser Protecter

 

2) Użyj >Adw-cleaner (aby pobrać kliknij na dużą zieloną strzałkę po prawej).  
najpierw kliknij na SZUKAJ, a dopiero po zakończeniu skanowania, gdy uaktywni się przycisk USUŃ, to kliknij na niego.
Pokaż raport z niego C:\AdwCleaner[s1].txt

 

3) Zrób nowe logi z OTL i FRST

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Czy te działania poprawiły sytuację?

 

Kosmetyka:

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

SearchScopes: HKLM - DefaultScope {33BB0A4E-99AF-4226-BDF6-49120163DE86} URL =
Toolbar: HKCU - No Name - {2318C2B1-4965-11D4-9B18-009027A5CD4F} -  No File
CHR DefaultSearchURL: (dosearches)
CHR DefaultSuggestURL: (dosearches) - {google:baseSuggestURL}search?{google:searchFieldtrialParameter}{google:instantFieldTrialGroupParameter}client=chrome&hl={language}&q={searchTerms}
CHR Extension: (a2zLyrics-1) - C:\Users\BARTEK\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\afeodekfkejjgjigfnhhifffljmhnpfn\1.24.16_0
C:\Users\BARTEK\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\afeodekfkejjgjigfnhhifffljmhnpfn
S3 MSICDSetup; \??\F:\CDriver64.sys [x]
S3 NTIOLib_1_0_C; \??\F:\NTIOLib_X64.sys [x]
S3 VGPU; System32\drivers\rdvgkmd.sys [x]

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt.
 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...