Skocz do zawartości

Facebook nie działa jako jedyna strona


guramii

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od dłuższego czasu mam problem , mianowicie facebook nie ładuje mi się jako jedyna strona . robilem już reinstal systemu , próbowałem kilka komend , próbowałem zmienić MTU , DNS i nic nie przynosi efektu.
Router jest TP-LINK niestety nie moge podać dokładnego modelu, ponieważ ciągne WI-FI od życzliwego sąsiada , gdyż jestem po przeprowadzce i narazie korzystać mogę jedynie z sieci któregoś z sąsiadów. bardzo prosze o pomoc.
Zauważyłem również , że w panelu sterowania>menadżer urządeń>karty sieciowe , zginęła mi jedna pozycja , były trzy a teraz są dwie , wzrokowo kojarzy mi się , że była tam jeszcze pozycja '' mikro port wi-fi'' bądź coś podobnego nie pamiętam dokładnie , a teraz tego nie ma.
system to WIN 7 ultimate . nie mam żadnego antywirusa , zapora sieciowa jest wyłączona , godzina i data poprawnie ustawione , przywracanie systemu również nic nie dało , po wpisaniu w jaką kolwiek przeglądarke adresu FB wyskakuje , że przeglądarka nie może odnaleść serwera facebooka. ktoś jakieś pomysły ? załączam kilka plików do wglądu.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu. z góry dziękuję !

cmd_log.txt

mbam-log-2013-11-12 (09-31-47).txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Skoro podpinasz się na lewo, to sasiad musi miec niezabezpieczona sieć. Smiem twierdzic, ze ma tez domyslny login i haslo. Router moze miec w sekcji firewall obwarowania na fejsa.

 

Jak na niego wejsc: juz napisac nie moge, nie wypada i byloby to niezgodne z prawem, chociaz akurat ten ostatni powod mnie najmniej interesuje, w przeciwienstwie do administratorów :)

 

Druga sprawa - pinguje Ci adresy, ktore podał gajowy? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...