Skocz do zawartości

Antivirus Security Pro


Rekomendowane odpowiedzi

Komputer (Win XP 32-bit SP3) został zainfekowany Antivirus Security Pro (zablokowane uruchamianie wielu programów, udawane komunikaty programu "antywirusowego", skróty na pulpicie itd.).

 

Miałam właśnie wykonać logi do zamieszczenia na forum, ale poległam już na etapie uruchomienia Defoggera (zablokowany).

 

Co zrobić, by móc wyłączyć emulatory i wykonać wszystkie logi? Robić to w trybie awaryjnym? Na razie odłączyłam Internet i nie restartowałam komputera, bojąc się, że to jeszcze pogorszy sytuację.

 

Próbowałam uruchomić OTH, żeby zabić procesy i uruchomić, co trzeba - bezskutecznie, również w wersji z rozszerzenie .com i .scr. 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

HKCU\...\Run: [AS2014] - C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\lpgg3333\lpgg3333.exe [573064 2013-10-28] ()
BHO: No Name - {31332EEF-CB9F-458F-AFEB-D30E9A66B6BA} -  No File
BHO: No Name - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} -  No File
C:\Documents and Settings\Joanna\Pulpit\Antivirus Security Pro.lnk
C:\Documents and Settings\Joanna\Pulpit\Antivirus Security Pro support.url
C:\Documents and Settings\Joanna\Menu Start\Programy\Antivirus Security Pro
C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\lpgg3333
C:\Documents and Settings\Joanna\Ustawienia lokalne\Temp\15899515.exe
C:\Documents and Settings\Joanna\Ustawienia lokalne\Temp\15903812.exe

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Powstanie plik fixlog.txt.

Daj ten log.

 

Zrób nowe logi, (już powinno dać się w Normalnym Trybie) z FRST , OTL

Te oceni już @Picasso, jak tylko się tu pojawi.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Nie masz już AVG2012, a są w logu jego resztki.

Możesz wykonać to poniższe, ale jeśli wolisz, to możesz poczekać na @Picasso na ostateczną ocenę, bo i tak będziesz czekał na ostateczną ocenę, (ja nie zamknę tematu).

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

 

:OTL
[2013-05-05 14:16:32 | 000,000,000 | ---D | M] -- C:\Documents and Settings\Joanna\Dane aplikacji\systweak
[2012-12-07 14:12:56 | 000,000,000 | ---D | M] -- C:\Documents and Settings\Joanna\Dane aplikacji\AVG2012
SRV - File not found [Auto | Stopped] -- C:\Program Files\AVG\AVG2012\avgwdsvc.exe -- (avgwd)
SRV - File not found [Auto | Stopped] -- C:\Program Files\AVG\AVG2012\AVGIDSAgent.exe -- (AVGIDSAgent)

:Commands
[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie.
Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij Skanuj.
Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania Skryptem.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...