Skocz do zawartości

Netware lub uboczne skutki korzystania z Combofixa pozbawiły mnie możliwości zmiany czegokolwiek w koncie użytkownika:(


keramti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakieś 3 tygodni komp syna ma problemy z usunięcięm usługi netware i po  użyciu Combofixa . Nie ma możliwości szybkiego przelogowywania użytkowników.poniżej obecne logi i z combofixa jaki który był użyty wtedy

 

edit

 

 - nie można uruchomić i a tym samym zaktualizować Internet explorer  aktualizacja poprzez avasta i wbudowane w niego narzędzie Software Updater też się nie może się uruchomć

Addition.txt

Extras.Txt

FRST.txt

OTL.Txt

ComboFix.txt

Edytowane przez keramti
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows, nie jest związany z infekcją. Pomijam zainstalowane monitory "No mercy" + jakiś dodatkowy udający Avast, bo jak sądzę jest to celowy montaż kontroli rodzicielskiej. Odinstaluj w poprawny sposób ComboFix. Pobierz go ponownie (KLIK) i zapisz na Pulpicie. Start > Uruchom > wklej komendę:

 

"C:\Documents and Settings\KERAMTI\Pulpit\ComboFix.exe" /uninstall

 

 

Netware lub uboczne skutki korzystania z Combofixa pozbawiły mnie możliwości zmiany czegokolwiek w koncie użytkownika:(

Co masz na myśli mówiąc "pozbawiły mnie możliwości zmiany czegokolwiek w koncie użytkownika"? Natomiast:

 

 

ma problemy z usunięcięm usługi netware (...) Nie ma możliwości szybkiego przelogowywania użytkowników.

Przy obecności Netware zawsze jest podstawiany klasyczny ekran logowania a nie ekran powitalny. By się pozbyć Netware (od razu też innych szczątkowych wpisów):

 

1. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

S4 NWCWorkstation; C:\Windows\System32\nwwks.dll [65536 2008-04-14] (Microsoft Corporation)
S3 EagleXNt; \??\C:\WINDOWS\system32\drivers\EagleXNt.sys [x]
S3 FairplayKD; \??\C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\MTA San Andreas All\Common\temp\FairplayKD.sys [x]
S0 iqsb; System32\drivers\alrccl.sys [x]
S3 massfilter; system32\drivers\massfilter.sys [x]
S3 PciCon; \??\F:\PciCon.sys [x]
S3 ZTEusbmdm6k; system32\DRIVERS\ZTEusbmdm6k.sys [x]
S3 ZTEusbnet; system32\DRIVERS\ZTEusbnet.sys [x]
S3 ZTEusbnmea; system32\DRIVERS\ZTEusbnmea.sys [x]
S3 ZTEusbser6k; system32\DRIVERS\ZTEusbser6k.sys [x]
SearchScopes: HKLM - DefaultScope value is missing.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Przedstaw wynikowy fixlog.txt.

 

2. Panel sterowania > Połączenia sieciowe > z prawokliku na wszystkie czynne pobierz Właściwości > w karcie Ogólne patrz na komponenty których używa połączenie > podświetl NetWare, odinstaluj i restart systemu.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Witam. Dziękuje za zainteresowanie tematem.
W koncie użytkownika obecnie brak jest mozliwości wejścia . klikam na konto użytkowników i nic się mnie dzieje. 2 tygodnie temu konto się otwierało ale dalsza ingerencja w koncie kończyło się komunikatem o usłudze netware

syn załozył wtedy temat
https://www.fixitpc.pl/topic/19754-problem-z-internetem-netwareavastem/

nadal nie można zainstalowąc programów
Glary Utilities 3,,Malwarebytes Anti-Malware, CrystalDiskInfo

- Puran Defrag zainstalowany, ale Puran Defrag pokazuje błąd, kliknę na niego 3-5 razy i się uruchamia ,ale dalej próbując zaznaczyć dyski do defregmentacji znowu ten sam błąd i znowu klikam 3-5 razy defregmentacja następuje

Glary Utilities 3- zainstalowany ,ale podczas nomalnego uruchamiania pojawia się biale okno i nic po za tym

2. Panel sterowania > Połączenia sieciowe > z prawokliku na wszystkie czynne pobierz Właściwości > w karcie Ogólne patrz na komponenty których używa połączenie > podświetl NetWare, odinstaluj i restart systemu.

w tym punkcie nie znalazłem żadnego komponeta od Netware, czytałem o tym też w necie ,ale nie widzę w połączeniu sieciowego tego .

edit
1. podczas uruchamiania się pulpit stoi czasem bardzo długo i musi byc restart , oraz wydłużony jest czas wyłańczania się systemu
2. nie działa też uruchamianie awaryjne - system niby ładuje pliki do awaryjnego uruchamiania by po chwili robić restart i uruchamia się normalnie
3. no mercy - program dedykowany przez Ciebie Picasso, wersja płatna ale na ten moment jest problem z jego suportem i aktywacją i tylko to powstrzymuje mnie przed formatem komputera, gdyż jak wykonam format to nie będzie No mercy a bardzo mi zależy aby on tu na tym komputerze był w wersji pełnej i nie ograniczonej . Był instalowany Beniamin i inne programy ,ale żaden nie działał tak dobrze jak No mercy. A kontrola musi być, bo ten nastolatek wchodzi wszędzie a co za tym idzie za długo przesiaduje przed monitorem. dzieki programowi ma to skutecznie ukrócone.
4 nie moge wejśc w konta użytkownika,klikam na ikonkę i nic.
5.panel sterowania-CSNW wczęsniej pokazywało że nie zainstowany a obecnie nic
6 na pulpicie mam Internet Explorer klikam na niego i przęglądarka się nie uruchamia:(

 

edit 16.50

wykonałem kolejne inne logi wstawię je

 

http://zapodaj.net/6632a4947e61c.bmp.html

 

 

edit 18.50

 

wstawiłem log z FRST.

- pojawia sie problem rundll32.exe- nie odnaleziono punktu wejścia. nie znaleziono punktu wejścia procedury CreateUri w biblotece urlmon.dll

post-416-0-46875000-1382171109_thumb.jpg

post-416-0-78125000-1382171116_thumb.jpg

SID.txt

xpbootlog.txt

AutoRuns.txt

Fixlog.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...