Skocz do zawartości

Wielofunkcyjna chmura (/program do "chmurowania"?) - streamowanie muzyki, przeglądanie obrazów itp.


CoUsT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jako że mam praktycznie cały czas ze sobą internet, chciałbym sobie przerzucić część rzeczy z mojego staruszka do chmury - tak w ramach backupu oraz zmniejszenia zajętego miejsca na dysku na rzecz innych plików.

 

Możecie polecić jakiś serwis oferujący przechowywanie plików w chmurze, gdzie będę mógł od razu z chmury np. słuchać muzyki, przeglądać zuploadowane obrazki lub oglądać wideo (lub podawać link do wideo w playerze i wtedy streamować)? Może to wszystko da się zrealizować np. przy pomocy DropBoxa, a do niego specjalną aplikację ładującą dane z chmury do pamięci tymczasowej?

 

Dodam, że chciałbym też to wszystko móc zrobić na telefonie z androidem, A PRZYNAJMNIEJ słuchać muzyki z dysku w chmurze.

Opcjonalnie chciałbym też dostęp do dysku z poziomu ftp, żebym mógł szybko przerzucać pliki zarówno na komputerze jak i w telefonie.

 

Czy możecie polecić coś w tej sprawie?

 

//Edit:

Nawet ciekawe. Mogę trzymać nutki w chmurze, niestety pobierają się one w całości na telefon, następnie odtwarzają. Ale i tak dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...