Skocz do zawartości

UKASH - prosze o pomoc :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niestety padłem ofiarą "ukash-a". Prosiłbym o pomoc w pozbyciu sie tego i być moze jakiegoś innego paskudztwa ktore jest w moim laptopie. Bardzo prosze o wyrozumiałość

 

Objawy: mam strone z nakazem zaplaty za to ze wszedlem na jakas strone malwarebytes znalazł plik w C:/windows/system32/sexit.dat

 

System: win XP SP3

Laptop: thoshiba

 

Wymagane logi w załączniku

FRST.txt

Addition.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Infekcja była bo mialem tą strone ktorej nie moglem wyłączyć.

 

Tlumacze co zrobilem po zobaczeniu tej strony. zainstalowalem Malwarebytes Anti-Malware i zaczołem skanowac niestety nic nie znalazlo przez pierwsze 20min skanowania wiec postanowilem pobrac wasze pliki do logów. Podczas tworzenie loga Malwarebytes poinformowalo mnie ze ma zainfekowany plik. Wybralem opcje skasowania/kwarantanny, ale strona nadal byla nie do wylączenia. Pozniej jak napisalas mi ze nie ma zadnej infekcji to przezskanowalem caly komputer (pełne skanowanie) i po tym skanowaniu znalazl mi jeden zły wpis w rejestrze.

 

Opis załączników:

 

"protection-log-2013-10-11" - log z wykrycia pliku

"MBAM-log-2013-10-11 (22-02-53)" - log po przeskanowaniu

 

Ps: co jakiś czas jakis dziwne ip sa blokowane

protection-log-2013-10-11.txt

MBAM-log-2013-10-11 (22-02-53).txt

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie: czy nadal widzisz stronę blokady?

 

Pozniej jak napisalas mi ze nie ma zadnej infekcji to przezskanowalem caly komputer (pełne skanowanie) i po tym skanowaniu znalazl mi jeden zły wpis w rejestrze.

Wpis PUM.Disabled.SecurityCenter bez znaczenia, to nawet nie jest infekcja w rozumieniu potocznym, tylko komunikat iż są wyłączone powiadomienia Centrum zabezpieczeń. Ta modyfikacja może mieć różne źródła: celowe ręczne akcje użytkownika / tweaker lub infekcja. Program nie jest zdolny wskazać źródło.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...