Skocz do zawartości

Windows 7 - 64 bit - nie działa przywracanie systemu.


optyma

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to jedyny objaw jakiegoś uszkodzenia. Po starcie systemu nie loguje się Skype, nie można zapisać żadnego pliku, chyba nigdzie. Nie można otworzyć żadnego pliku *.jpg programem do oglądania zdjęć (niby bardzo długo się otwiera, w końcu komunikat że plik jest uszkodzony lub za duży). O wiele dłużej niż poprzednio otwiera się TheBat! Przywracanie systemu bez względu na wybór punktu przywracania się nie udaje, nie wiem dlaczego. I jedno z najważniejszych, nie mogę  ściągnąć żadnego programu z internetu, z tego powodu nie załączam żadnych logów, bo nie mam z czego. Dzieje się tak od wczoraj, wg mnie po operacji Windows Update (ponad 20 poprawek) i prawie jednocześnie z instalacją nowej myszy ECO600, ale nie mam pojęcia, czy ma to jakiś związek. Co robić, proszę o pomoc. Sprzęt jest nowy w całości (ok. 3 m-ce) Do wczoraj rano było idealnie. 

JD.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czytałem i wyjaśniałem, że nie mogę załączyć tych logów, ponieważ nie mogę ściągnąć programów do ich sporządzenia. Klikanie na odpowiednie linki nic nie daje, nic się nie dzieje. Z innych objawów, które sobie przypomniałem: były komunikaty typu: COM Surrogate się wyłączył oraz z zasobnika systemowego znikł Norton Internet Security (na który 2 dni temu przedłużyłem subskrypcję) i pojawił się komunikat systemu, że NIS się wyłączył.

JD

 

Wygląda to gorzej, niż przypuszczałem. Liczyłem na to, że ktoś z Państwa przyśle mi mailem te programy do sporządzenia logów, ale teraz widzę, że nie mogę wysłać poczty i do poprzedniej odpowiedzi kol. MotionMixxx nie otrzymałem wiadomości, nie otrzymuję więc też maili. Klops.

 

Ponieważ mam jednak na tym samym dysku drugi system (XP), udało mi się ściągnąć te programy, uruchomić je z pendriva i w załącznikach są wyniki.

Extras.Txt

FRST.txt

OTL.Txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...