Skocz do zawartości

Niektóre rzeczy wyświetlane po angielsku


Pascal92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki oto problem - w nowym laptopie posiadam oryginalny system Windows 8 64-bit w języku polskim. Ni z tego, ni z owego niektóre teksty zaczęły wyświetlać się w języku angielskim, np. w rozwijanym prawoklikiem menu na pulpicie zamiast Personalizuj jest Personalize (widoczne na obrazku poniżej) - to jeden z najbardziej widocznych przykładów ale są inne, nie widzę jednak sensu w wypisywaniu wszystkiego na co się natknąłem. Problem pojawił się jakiś tydzień temu, dosłownie z dnia na dzień. Zmianę zauważyłem po próbie aktualizacji sterowników karty graficznej AMD - odinstalowałem stare sterowniki, a ze strony AMD pobrałem nowe jednak nie mogłem ich zainstalować. Znalazłem rozwiązanie, aby ściągnąć sterowniki ze strony producenta laptopa i wtedy się powiodło. Nie wiem tylko w jaki sposób sterowniki karty graficznej mogły doprowadzić do zmiany języka, Będę wdzięczny za rozwiązanie tego problemu.

 

2py.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Problem pojawił się jakiś tydzień temu, dosłownie z dnia na dzień. Zmianę zauważyłem po próbie aktualizacji sterowników karty graficznej AMD - odinstalowałem stare sterowniki, a ze strony AMD pobrałem nowe jednak nie mogłem ich zainstalować. Znalazłem rozwiązanie, aby ściągnąć sterowniki ze strony producenta laptopa i wtedy się powiodło. Nie wiem tylko w jaki sposób sterowniki karty graficznej mogły doprowadzić do zmiany języka, Będę wdzięczny za rozwiązanie tego problemu.

Proponuję cofnąć system za pomocą Przywracania systemu do daty, gdy problem nie występował.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...