Skocz do zawartości

Przerwa w połączeniu z Internetem, przez WiFi w czasie oglądania filmów z Youtube


goodman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podczas oglądania lub zmieniania rozdzielczości filmu na Youtube, przerywa mi połączenie internetowe. To znaczy windowsowa ikona połączenia w trayu, nie jest przekreślona, połączenie z modemem czy tam ruterem dostawcy jest, pinguję bramę domyślną ale strony się nie ładują i poczta nie ściąga. Dzieje się tak na IE, Firefoxie, Operze, raz na kilka filmów. Nie pomaga wtedy odświeżenie strony, ani restart przeglądarki.  Nie pomaga czyszczenie cache'a przeglądarek. Nie pomaga także wł/wył połączenia sieciowego przy pomocy oprogramowania karty WiFi. Natomiast kliknięcie "Napraw" windowsowej ikonki połączenia w trayu, powoduje że wykakuje komunikat, że nie można wyłączyć karty sieciowej, bo jest zajęta. Dziwna sprawa i męcząca bo już za często się to zdarza i za długo (kilka miesięcy)

 

Pomaga tylko restart systemu operacyjnego ale ile razy dziennie można..

 

Dostawcą usług jest u mnie sieć kablowa UPC. Połączenie z ich ruterem mam poprzez swój router Edimax BR6428NS, który skonfigurowałem tak, żeby działał jak switch WiFi.

 

Pomocy! bo sam sobie z tym nie poradzę.

 

Net-log net-log.txt

 

ICSI Netalyzr http://n1.netalyzr.icsi.berkeley.edu/summary/id=43ca253f-22610-ab72c271-6ddd-4a4d-83e2

 

HWinfo hwinfo.txt

 

Identyfikatory sprzętu post-2570-0-46875000-1380560403_thumb.jpg

 

Inssider post-2570-0-48437500-1380560455_thumb.jpg

 

szczegóły pliku sterownika post-2570-0-25000000-1380560533_thumb.jpg

 

ustawienia karty sieciowej -

Adhoc support 802.11n - Disable
Country Region (2.4Ghz) - #1(1-13)
Country Region (2,4GHz) - #1(1-13)
IEEE802.11h - Disable
Local MAC Network Address - Nieobecna
Multimedia/Gaming Environment - Disable
Power Saving Mode - CAM
PSP Xlink Mode - Disable
Radio On/Off - Enable

 

OTL OTL.Txt

 

Extras Extras.Txt

 

FSS FSS.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...