Skocz do zawartości

System Windows nie może odnaleźć pliku


Amelia

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czy ten błąd z ::{26EE0668-A00A-44D7-9371-BEB064C98683}...\resultPage?keywords=+;NetworkDiagnostics wiąże się z przeprowadzeniem określonych czynności, bądź jest następstwem określonej awarii? Czy w systemie występują jakieś dysfunkcje / określone opcje są nieczynne? Wstępnie zrób sprawdzanie poprawności plików systemowych:

 

Start > w polu szukania wpisz cmd > z prawokliku Uruchom jako Administrator > wklej komendę i ENTER:

 

sfc /scannow

 

Gdy komenda ukończy działanie, w cmd wklej kolejną:

 

findstr /c:"[sR]" %windir%\logs\cbs\cbs.log >sfc.txt & start notepad sfc.txt

 

Wynikowy log dołącz tutaj.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam ten sam problem wpisałem cmd otworzyło się normalnie jednak komendy nie mogłem wprowadzić bo nie otworzyłem "z prawokliku Uruchom jako Administrator"

gdy tak spróbowałem wyświetlił się znowu ten sam komunikat co przy próbie otwarciu innych programów "System Windows nie może odnaleźć pliku "C\Windows\System32\cmd.exe. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie" :(. Zaczęło się od wczoraj gdy zainstalowałem najnowsze sterownik do karty graficznej AMD później wyświetlał się komunikat że powinienem zainstalować "framework 4.5" nie mogłem tego zrobić bo za mało miejsca miałem na dysku "C" wiec za pomocą regedit chciałem zmienić domyślną instalacje na dysk d. Zmieniłem i wtedy nie mogłem otworzyć pliku do instalacji framework i regedit no i nic co pobieram aby naprawić to coś ;/ Nie wiem czy coś namieszałem przy zmianie domyślnej instalacji czy to jakiś wirus. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Piotr90, na przyszłość: proszę się nie dopisywać do cudzych tematów. I to kompletnie inny problem. Przyczyną jest ta modyfikacja:

 

Zaczęło się od wczoraj gdy zainstalowałem najnowsze sterownik do karty graficznej AMD później wyświetlał się komunikat że powinienem zainstalować "framework 4.5" nie mogłem tego zrobić bo za mało miejsca miałem na dysku "C" wiec za pomocą regedit chciałem zmienić domyślną instalacje na dysk d. Zmieniłem i wtedy nie mogłem otworzyć pliku do instalacji framework i regedit no i nic co pobieram aby naprawić to coś ;/

Objaw wskazuje na błąd edycji i zmianę litery tam gdzie nie wolno było tego zrobić. W związku z tym, że obecnie nawet regedit jest "nie znaleziono", sugerowałabym wykonać Przywracanie systemu z poziomu WinRE: KLIK. O ile to możliwe... Zgłaszany brak miejsca na dysku może oznaczać brak punktów Przywracania systemu (automatycznie usunięte z braku miejsaca).

 

Nawiasem mówiąc, nie wiem w jaki sposób chciałeś zmienić miejsce instalacji .NET Framework (ogólnie: coś modyfikowałeś / który klucz?). To komponent instalowany we wnętrznościach Windows a nie "jednofolderowy" prosty twór. Tego nie da się w taki sposób przekierować jak się zamierzyłeś.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...