Skocz do zawartości

Zmiana av z avasta na avg a potem na Panda Cloud


xcvbz

Rekomendowane odpowiedzi

Awast był nieaktywny jakby go ktoś wyłączył. Zainstalowałem avg i komputer był zalokowany nic nie działało.Weszłem z awaryjnego i odinstaloawałem revo uinstaller ww av.Zainstalowałem Panda Cloud.

Po tych operacjach komputer długo się włącza i wyłącza.Napędy emuluje Ashampoo.System Windows 7.

Proszę o pomoc.

Extras.Txt

OTL.Txt

Gmer.txt

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Nie notuję żadnych oznak infekcji. Tylko kosmetyczne działania na wpisy odpadkowe (kompletny brak związku z problemami). W spoilerze masz te czynności rozpisane.

 

 

 

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

HKLM\...\Policies\Explorer: [EnableShellExecuteHooks] 1
ShellExecuteHooks: - {4F07DA45-8170-4859-9B5F-037EF2970034} - No File [ ]
SearchScopes: HKLM - DefaultScope value is missing.
C:\ProgramData\AVAST Software
C:\ProgramData\MFAData
C:\Users\Piotr\AppData\Local\Avg2013
C:\Users\Piotr\AppData\Local\MFAData
C:\Users\Piotr\AppData\Local\Web Data

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Przedstaw wynikowy fixlog.txt.

 

I odinstaluj MiPony, jeśli niebyła to celowa deinstalacja.

 

 

 

 

 

Awast był nieaktywny jakby go ktoś wyłączył. Zainstalowałem avg i komputer był zalokowany nic nie działało.Weszłem z awaryjnego i odinstaloawałem revo uinstaller ww av.Zainstalowałem Panda Cloud.

 

Po tych operacjach komputer długo się włącza i wyłącza.

Na przyszłość: nie stosuj Revo do deinstalacji aplikacji typu antywirus. Do tego celu są specjalizowane narzędzia producentów: KLIK. Do zastosowania dopiero po nieudanej / niemożliwej akcji standardowo przez Panel sterowania.

 

1. Z raportów nic konkretnego nie wynika, ale skoro po operacji usuwania antywirusów i wstawienia Pandy wystąpiły objawy z długim startem i wyłączaniem, to nasuwa się tu Panda na myśl. Dodatkowo, zwraca też uwagę aktualizacja oprogramowania nVidia, zrobiona gdzieś w czasie tych deinstalacji AV.

 

2. W kwestii błędów z Dziennika zdarzeń:

 

 

Error: (09/23/2013 05:49:36 PM) (Source: VSS) (User: )

Description: Błąd Usługi kopiowania woluminów w tle: nieoczekiwany błąd podczas wywoływania procedury CoCreateInstance. hr = 0x80070422, Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia.

 

Operacja:

Tworzenie wystąpienia serwera VSS

 

Start > w polu szukania wpisz services.msc > z prawokliku Uruchom jako Administrator > na liście dwuklik w usługę Kopiowanie woluminów w tle i Typ uruchomienia ustaw na Ręczny.

 

 

Error: (09/23/2013 03:49:52 PM) (Source: Service Control Manager) (User: )

Description: Nie można uruchomić usługi NVIDIA Update Service Daemon z powodu następującego błędu:

%%1069

 

Error: (09/23/2013 03:49:52 PM) (Source: Service Control Manager) (User: )

Description: Usługa nvUpdatusService nie może zalogować się jako .\UpdatusUser za pomocą obecnie skonfigurowanego hasła z powodu następującego błędu:

%%1326

 

Aby upewnić się, że usługa jest skonfigurowana prawidłowo, użyj przystawki Usługi w programie Microsoft Management Console (MMC).

 

Wyłącz usługę aktualizacyjną nVidia. W services.msc dla NVIDIA Update Service Daemon ustaw Typ uruchomienia na Wyłączony.

 

 

Error: (09/23/2013 03:47:52 PM) (Source: WinMgmt)(User: )

Description: //./root/CIMV2SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 990x80041003

 

Drobnostka. Naprawi to narzędzie Fix-it: KB2545227.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...