Skocz do zawartości

Nie mogę uruchomić rejestru systemu


fix7

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logach nic ciekawego, adware owszem, ale to nie ma związku. Potem będziesz to czyścił.

 

 

Wyskakuje mi szybko czarne okienko i znika , nawet w stanie nie jestem zobaczyć co to jest. Co może blokować reg?

Opisz mi dokładnie co Ty próbujesz robić, jak / czym / co i gdzie wpisujesz.

 

 

Na razie powiem tylko tyle, że efekt sugeruje, iż w polu Uruchom wklejasz jakieś polecenie konsolowe, a takie otwiera i natychmiast zamyka okno cmd (utrzymanie okna cmd tylko jeśli uruchomi się cmd i dopiero wtedy wklepie komendę).

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Ano właśnie. Reg to jest konsolowa wersja edytora i wklepanie tego wprost w Uruchom ma takie objawy. Reg należy wklepywać dopiero po uruchomieniu okna cmd. To już wyjaśnione, doczyść więc resztki adware Delta:

 

1. Wyczyść Firefox: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox. Reset nie naruszy zakładek i haseł.

 

2. Kosmetyka Google Chrome: zresetuj cache wtyczek. W pasku adresów wpisz chrome://plugins i ENTER. Na liście wtyczek wybierz dowolną i kliknij Wyłącz. Następnie wtyczkę ponownie włącz.

 

3. Uruchom AdwCleaner. Zastosuj Szukaj, a po tym Usuń. Powstanie folder C:\AdwCleaner z raportem z usuwania. Przedstaw ten log.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...