Skocz do zawartości

Ikony na pulpicie same sie przemieszczają, a tapeta zmienia na czarną


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałam w tytule. Wszystko dzieję się po wyłączeniu komputera. Szukałam trochę i postanowiłam napisać na tym forum. problem poważny bo mój brat wyjechał a ja pobrałam 2 gry i zaczęły się dziać takie rzeczy. Jestem zielona w takich skomplikowanych sprawach więc proszę o nie skomplikowane wyjaśnienia :). Muszę coś z tym zrobić zanim on przyjedzie, więc nie mam zbyt dużo czasu.  Mam free avast'a, ale on nic nie wykrywa, uzywalam adwcleaner'a i tez nic się nie zmienia. Dodam że oboje planowaliśmy format komputera (tylko nie mielismy plyty pirata windowsa ^.^), i tu pytanie czy jakbyśmy zrobili formata to te problemy by zniknęły ??? i jeszcze jedno czy jest to możliwe że jeżeli to jest jakis wirus to znalazl sie na kompie juz wczesniej ( chcę wiedzieć czy to moja wina, z tym ''wirusem'' czy także mojego brata :PPP) Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Udało mi się zrobic logi tylko OTL'em. Tego jednego nie znalazłam na necie (chyba chodzilo ci o RSIT), a gdy skanowałam GMER'em nagle wszystko się wyłączyło i pojawił mi się ciemnoniebieski ekran z jakąś instrukcją(jeżeli to okno pojawi się po ponownym właczeniu komputera...) Problem z tapetą już zniknął, ale dalej widze niewielkie ruchy ikon na pulpicie. Do tego po włączeniu komputera wyskakuje mi błąd: RUNDDL : wystąpił błąd podczas ładowania C:\PROGRA~1\VIDEOD~2\bar\1.bin\4zbar.ddl. Nie można odnaleźć określonego modułu. Błagam pomóżcie mi szybko rozwiązać ten problem.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...