Skocz do zawartości

Pobiera ciągle te same aktualizacje


Tivan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem bo ciągle pobiera mi te same aktualizacje poniżej ss, i przez to komputer ciągle chce się wyłączać i robić aktualizacje(przez co dłużej się zamyka a nic to nie daje)

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić, bo wszystkie aktualizacje do tej pory mam pobrane.

 

post-2-0-59505100-1289138566_thumb.png

post-2-0-51878300-1289138567_thumb.png

Edytowane przez picasso
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Poprawiłam Twoje pliki, konwertując na prawidłowy format i bardziej skompresowany (PNG). Załadowałeś niepoprawnie zasejwowane pliki (to było BMP a nie JPG). Mapa bitowa nie jest tu obsługiwana na forum (ze względu na brak kompresji), a zmiana rozszerzenia BMP na JPG nie zmienia postaci wewnętrznej pliku.

 

Mam problem bo ciągle pobiera mi te same aktualizacje poniżej ss, i przez to komputer ciągle chce się wyłączać i robić aktualizacje(przez co dłużej się zamyka a nic to nie daje)

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić, bo wszystkie aktualizacje do tej pory mam pobrane.

Wstępnie spróbuj resetu Windows Update (m.in. opróżnia SoftwareDistribution) przez narzędzie Fix it z KB971058.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...