Skocz do zawartości

Niemożność zrobienia czegokolwiek na komputerze


nologin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podczas normalnego przeglądania internetu, zawiesił mi się komputer. Ctrl + alt +delete nie dało żadnej reakcji, więc zastosowałem restart. Po restarcie zapragnąłem odpalić odtwarzacz filmów, ale to też spowodowało zawieszenie. Po kolejnym restarcie postanowiłem sprawdzić co da się odpalić, a co nie. I tak: z notatnikem sobie poradził, ale antywirus i menadżer zadań go przerosły. Następnie uruchomiłem tryb awaryjny z obsługa sieci. Tutaj komputer już jakoś działał, ale pomimo tego, że na panelu sterowania połączenie wygladało dobrze, to żadna stona się nie ładowała. Podsumowując: system się ładuje, ale po wykonaniu jednej lub dwóch operacji zawiesza się w taki sposób, że kursor się porusza, ale nic się nie da zrobić. Załączam logi z OTL wykonane w trybie awaryjnym

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Oznak infekcji brak. Temat przenoszę do działu Windows.

 

Podczas normalnego przeglądania internetu, zawiesił mi się komputer. Ctrl + alt +delete nie dało żadnej reakcji, więc zastosowałem restart.

1. Skoro był brutalny restart, jest możliwe naruszenie struktury systemu plików. Przeprowadź checkdisk.

 

2. Upewnij się też, że problemu nie stanowią programy zabezpieczające: AVG 2013 i COMODO Internet Security. Deinstaluj partiami przedzielając restartami i sprawdzaj wyniki.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...