Skocz do zawartości

Wyszukiwarki typu Babylon Search


Rekomendowane odpowiedzi

A moim drugim problemem są przeglądarki typu babiloon search czy da się to wszystko jakoś usunąć i żeby mój laptop dobrze funkcjonował ? ; )

 

W panelu programów są ale co usunę to dalej są i przy uruchomieniu windowsa wyświetla mi się automatycznie strona w przeglądarce techbrowsing.com i nie wiem jak to zwalczyć czasami nawet włąćza się podczas korzystania z przeglądarki.

 

Tutaj dodaję pliki z OLT:

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Z panelu programów odinstaluj: OptimizerPro Updater i SProtector 1.46.

 

2. Uruchom OTL i w oknie Włąsne opcje skanowania/skrypt wklej:

 

:OTL

O2 - BHO: (no name) - {94EFD8D6-1E1E-5574-3D55-6FFDAF472FE5} - No CLSID value found.

O2 - BHO: (no name) - {AE805869-2E5C-4ED4-8F7B-F1F7851A4497} - No CLSID value found.

O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {3B81079D-2AC9-425f-A494-A1C7D93AFA3C} - No CLSID value found.

O3 - HKLM\..\Toolbar: (no name) - {98889811-442D-49dd-99D7-DC866BE87DBC} - No CLSID value found.

O20 - AppInit_DLLs: (c:\progra~3\browse~1\261095~1.52\{c16c1~1\browse~1.dll) - c:\ProgramData\BrowserProtect\2.6.1095.52\{c16c1ccb-7046-4e5c-a2f3-533ad2fec8e8}\BrowserProtect.dll ()

O20 - AppInit_DLLs: (c:\progra~2\gadget~1\sprote~1.dll) - c:\progra~2\gadget~1\sprote~1.dll ()

 

:Commands

[emptytemp]

 

Kliknij w Wykonaj skrypt.

 

3. Pobierz AdwCleaner i wykonaj nim skan > przedstaw raport.

Odnośnik do komentarza

Adware usuwane na pół gwizdka. Proszę przeprowadzić następujące działania i to w tej a nie innej kolejności:

 

1. Do deinstalacji jest także: BFlix, GadgetBox, GadgetBox Expansion, GadgetBox Updater, IB Updater Service, TheBflix, TheBflix Updater, Qtrax Player, MiPony 2.0.2, Mipony Download Manager Packages, Update for Mipony Download Manager, wxDownload Fast 0.6.0, WxDFast Updater.

 

2. Akcje w przeglądarkach:

- Google Chrome: ma uszkodzone preferencje. Wejdź do ustawień i w zarządzaniu wyszukiwarkami ustaw Google jako doyślną, a po tym skasuj z listy śmieciowe wyszukiwarki (o ile będą). W Rozszerzeniach odinstaluj wszystko czego nie znasz.

- Firefox: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox.

 

3. Użyty został potwornie archaiczny AdwCleaner v1.703 i nic dziwnego, że nie są usuwane określone rzeczy. Ten program należy zawsze pobierać od nowa, bo jest zbyt często aktualizowany. Skasuj z dysku ten stary AdwCleaner i jego logi. Pobierz najnowszą wersję z przyklejonego (KLIK), uruchom i klik w Usuń. Powstanie nowy log na dysku C. Przedstaw go.

 

4. Po wszystkim zrób nowe logi: OTL z opcji Skanuj oraz FRST. Addition będzie mieć spis Harmonogramu zadań, w którym prawdopodobnie będą także śmieci adware.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

3. Użyty został potwornie archaiczny AdwCleaner v1.703 i nic dziwnego, że nie są usuwane określone rzeczy. Ten program należy zawsze pobierać od nowa, bo jest zbyt często aktualizowany. Skasuj z dysku ten stary AdwCleaner i jego logi. Pobierz najnowszą wersję z przyklejonego (KLIK), uruchom i klik w Usuń. Powstanie nowy log na dysku C. Przedstaw go.

Skomentuje jedynie ten wpis. Nie wiem co się w temacie porobiło ale ja dawałem link do ADWcleaner na strone autora. Teraz widze zaszły kosmetyczne zmiany w moich postach? Skąd, po co?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się w temacie porobiło ale ja dawałem link do ADWcleaner na strone autora. Teraz widze zaszły kosmetyczne zmiany w moich postach? Skąd, po co?

Poprawiałam link po prostu, podając do opisu używania na forum, zawsze to robię w innych postach. Ja wiem, że kierowałeś bezpośrednio do strony pobierania. I tu nie było żadnych pretensji do Ciebie.

 

Ale ta (kosmetyczna) zmiana nie ma nic wspólnego z tym co minio47 zrobił. Nie wszedł na żadną stronę tylko użył stary zachomikowany gdzieś na dysku program. AdwCleaner v1.703 to tak stara wersja, że niemożliwe, by to pobrał wczoraj z linków autoryzowanych.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Wiesz Belfegor, ja mam takie odczucie iż nic więcej mnie zaskoczyć nie może jeśli chodzi o forumowe porady / dyskusje.

Czasami naprawdę wypadałoby napisać POBIERZ STĄD albo KLIKNIJ w KLIK... Takie sytuacje będą się powtarzać i chyba nic na to nie poradzimy  ;)

Edytowane przez picasso
25.08.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...