Skocz do zawartości

Znaczne spowolnienie startu systemu


Sarkos

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zacznę od innej strony: ponieważ to któryś raz z kolei - czwarty lub piąty - kiedy korzystam z pomocy tutaj (ostatnio całkiem niedawno), chciałem spytać, czy istnieje możliwość wsparcia serwisu jakąś kwotą. Jeśli tak, proszę podać w jaki sposób mogę to uczynić.

 

A teraz co do meritum. Od tamtego czasu zdarzyło się tak, że oglądając jakiś materiał na VLC Playerze przypadkowo nacisnąłem ESC. komputer zgłupiał, po dłuższej chwili otrzeźwiał, a teraz system wgrywa się bardzo długo, by osiągnąć stan normalnej gotowości do pracy. Jest to około 5 minut lub nawet więcej. Najpierw pojawia się tapeta, po kilku minutach pasek zadań, po kolejnych kilku wyskakują ikony na pulpicie i wtedy dopiero wszystko działa.

OTL.Txt

Extras.Txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Oznak infekcji brak.

 

 

Od tamtego czasu zdarzyło się tak, że oglądając jakiś materiał na VLC Playerze przypadkowo nacisnąłem ESC. komputer zgłupiał, po dłuższej chwili otrzeźwiał, a teraz system wgrywa się bardzo długo, by osiągnąć stan normalnej gotowości do pracy. Jest to około 5 minut lub nawet więcej. Najpierw pojawia się tapeta, po kilku minutach pasek zadań, po kolejnych kilku wyskakują ikony na pulpicie i wtedy dopiero wszystko działa.

Związek z VLC wydaje mi się naciągany.

 

1. Podstawowy program, które bije w oczy w raporcie, a ingeruje w opisywane partie, to COMODO Internet Security. Tak więc upewnij się, że to nie on jest sprawcą zamieszania z długim startem.

 

1. Po drugie, uruchamiałeś GMER, więc upewnij się, że nie pogrążył sprawy poprzez degradację transferu dysku do PIO. Wróć do opisu GMER i wykonaj ustęp Skutki uboczne skanu GMER (dyski w trybie IDE, głównie system XP).

 

 

chciałem spytać, czy istnieje możliwość wsparcia serwisu jakąś kwotą. Jeśli tak, proszę podać w jaki sposób mogę to uczynić.

W mojej sygnaturze jest link kierujący do stosownego wątku w dziale Serwis. Wszystkie dane tam podane są aktualne. Dzięki.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...