Skocz do zawartości

Google Chrome - Problemy z przeglądarką


shinoda90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni mam problemy z Chromem. Gdy odpalam jakąś stronę i przewijam ją w dół lub w górę to na stronie pojawiają mi się mrugające białe prostokąty na pół strony. Na niektórych stronach jest to bardziej widoczne, na innych mniej. Problem czasem chwilowo znika gdy dłuższy czas przeglądam stronę, ale po odświeżeniu wraca. Problem występuje tylko i wyłączenie jak przewijam scrollem oraz tylko na Chromie. Im szybciej przewijam stronę scrollem tym bardziej widoczne są te prostokąty.[/size]

Reinstalowałem całkowicie chrome'a wywalając go dokładnie z kompa cleanerem, czyli rejestry i folder w appdata także zostały usunięte. Ponowna instalacja nie pomogła. Oprócz problemów z białymi prostokątami to często przy wyłączaniu jakieś karty mruga mi okienko chrome'a na sekundę. Jakby był jakiś problem z odświeżaniem. [/size]

btw. te prostokąty nie są całkowicie białe, są złożone z białych i szarych małych kwadracików (coś jak szachownica, z tym, że szary na zmianę białym). Niestety printscreen nie wyłapuje tego więc w paintcie zrobiłem coś na wzór tego z chrome'a, żeby to mniej więcej zobrazować:
dFIV5MT.png

Oczywiście prostokąt w chromie przy przewijaniu jest 10x większy i bardzo szybko mruga, dopiero po jakiś czasie zauważyłem, że nie jest całkowicie biały.

Oprócz problemów z chromem, mam także wrażenie, że komputer trochę spowolnił. Ogólnie to nie był formatowany przez ponad rok. Antywirusy nic nie wykrywają, ale możliwe, ze czymś się zasyfił. Bardzo proszę o pomoc w sprawie przeglądarki, ponieważ korzystanie z chrome'a obecnie jest uciążliwe oraz o przyjrzenie się logom w kwestii wirusów/błędów systemu, z góry dziękuje oraz pozdrawiam.

OTL.Txt

Extras.Txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Są wakacje. Odpowiedź nadchodzi, gdy są obecni prowadząc pomoc autoryzowani w tym dziale.

 

Temat przenoszę do działu Software. Oznak infekcji brak.

 

 

Witam od kilku dni mam problemy z Chromem. Gdy odpalam jakąś stronę i przewijam ją w dół lub w górę to na stronie pojawiają mi się mrugające białe prostokąty na pół strony. Na niektórych stronach jest to bardziej widoczne, na innych mniej. Problem czasem chwilowo znika gdy dłuższy czas przeglądam stronę, ale po odświeżeniu wraca. Problem występuje tylko i wyłączenie jak przewijam scrollem oraz tylko na Chromie. Im szybciej przewijam stronę scrollem tym bardziej widoczne są te prostokąty.

Sprawdź czy wtyczki / rozszerzenia nie kolidują:

- W pasku adresów wklej chrome://plugins i wyłącz wszystkie wtyczki niedomyślne.

- W ustawieniach w sekcji Rozszerzenia odinstaluj adware uTorrentControl2 i wyłącz pozostałe niedomyślne rozszerzenia (widzę Adblock).

Przeładuj Google Chrome i sprawdź efekty.

 

 

Reinstalowałem całkowicie chrome'a wywalając go dokładnie z kompa cleanerem, czyli rejestry i folder w appdata także zostały usunięte.

Czy na pewno? To adware uTorrentControl2 w Google Chrome sugeruje, że jednak nie była to zbyt "czysta" reinstalacja.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Sprawdź czy wtyczki / rozszerzenia nie kolidują:

- W pasku adresów wklej chrome://plugins i wyłącz wszystkie wtyczki niedomyślne.

- W ustawieniach w sekcji Rozszerzenia odinstaluj adware uTorrentControl2 i wyłącz pozostałe niedomyślne rozszerzenia (widzę Adblock).

Przeładuj Google Chrome i sprawdź efekty.

 

 

Wywaliłem UtorrentControl2, powyłączałem wszystkie Adblocki itp. oraz w pluginach wyłączyłem wszystko poza flashem i javą - nic się nie zmieniło. Za drugim razem wyłączyłem także Javę i kwadraciki dalej występowały, ale rzadziej.

 

Czy na pewno? To adware uTorrentControl2 w Google Chrome sugeruje, że jednak nie była to zbyt "czysta" reinstalacja.

 

 

Prawdopodobnie te adware wróciło po synchronizacji przeglądarki z kontem Google. W taki sposób automatycznie adblock itp. po każdej reinstalacji bądź instalacji na nowym sprzęcie się pojawia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...