Skocz do zawartości

Problem z uruchamianiem AVG 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu około 2 tyg. miałem pewien problem. Otóż zainstalowany wtedy antywirus AVG 2013 (Wersja free) po prostu nie chciała się włączać. Wczoraj grubo się za to wziąłem i odinstalowałem go, z płytki PCFormat zainstalowałem Kasperskiego wersje trial. Przeskanowałem niby nic nie wykrył, jednakże przeskanowałem go Malwarebytes Anti Malware wykrył 3 wirusa. Następnie Dr. Web CureIt wykrył 5 wirusów. Następnie był ADW Cleaner. 

Czy mógłby ktoś sprawdzić logi czy na pewno przekurzyłem virusy? ;p

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Brak oznak infekcji i na razie nie ma żadnego dowodu, że takowa tu była:

 

 

przeskanowałem go Malwarebytes Anti Malware wykrył 3 wirusa. Następnie Dr. Web CureIt wykrył 5 wirusów. Następnie był ADW Cleaner.

Nie przedstawiłeś raportów ze skanerów, w czym wykryte zostały zagrożenia oraz co robił AdwCleaner. Dostarcz te dane, bo na razie nic nie można powiedzieć.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Nie chciał się AVG włączać w jakim sensie? Sam interfejs czy procesy skanera też? W menedżerze zadań było widać procesy AVG? Jak zainstalujesz program ponownie i nadal będzie problem to  daj znać tu lub na http://blog.avg.pl/forum/pomoc/

Edytowane przez picasso
25.08.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...