Skocz do zawartości

Wyłączone aktualizacje automatyczne


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Oznak infekcji brak, choć raportu z GMER nie dodałeś.

 

 

mam zupełnie wyłączone aktualizacje automatyczne. Nie mogę żadnej opcji zaznaczyć

Start > Uruchom > regedit i skasuj klucz:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate

 

Zresetuj system.

 

 

Windows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation

Internet Explorer (Version = 6.0.2900.2180)

 

I oczywiście system musi być w pełni zaktualizowany, bo katastrofalny poziom.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Wszystko jakoś dziwnie podejrzane. Pamiętam, że aktualizowałem system. Service pack 3 internet explorer 8 itp a tego nagle nie ma. Nie mam pojęcia jak to się stało.

Czy robiłeś może nakładkową reperację systemu za pomocą płyty starszej niż zainstalowany system? W takim przypadku stan aktualizacji jest degradowany.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że tak. Zainstalowałem dodatek Service Pack 3 z pliku a płytę z windowsem xp mam z Service Pack 2. Po reperacji wszystko wróciłu do poziomu xp SP2. Po weekendzie wróciłem do domu i zabieram się za aktualizacje. Następnie dodam jeszcze raport z GMER.

 

Podczas skanowania systemu przy użyciu GMER nagle wyskakuje komunikat na niebieskim tle, który informuje o błędzie w systemie. Po restarcie wszystko jest ok. Tylko podczas skanowania przez GMER. Co to może być za przyczyna?

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem dodatek Service Pack 3 z pliku a płytę z windowsem xp mam z Service Pack 2.

Możesz zrobić płytę ze zintegrowanym SP3, by w przyszłości akcja Reperacji zrobiła jak najmniejsze szkody: KLIK. Ale i tak szkody będą (degradacja wersji Internet Explorer i innych zainstalowanych łat), taką płytę trzeba by było zrobić w znacznie szerszym zakresie integrując wszystko co się da, a to już grubsza robota. I rozważaj już przejście na nowszy system. Wsparcie dla Windows XP kończy się z dniem 8 kwietnia 2014. Od tego momentu system nie będzie otrzymywać już żadnych łat.

 

 

Podczas skanowania systemu przy użyciu GMER nagle wyskakuje komunikat na niebieskim tle, który informuje o błędzie w systemie. Po restarcie wszystko jest ok. Tylko podczas skanowania przez GMER. Co to może być za przyczyna?

 

Trudno powiedzieć, może aktywność innych sterowników zainstalowanych w systemie ma wpływ, a może coś innego. Próbowałeś w Trybie awaryjnym?

 

 

.

Odnośnik do komentarza

W trybie awaryjnym dzieje się to samo. Jednak dam sobie spokój. Tylko podczas skanu programem GMER ten błąd wyskakuje. Podczas normalnej pracy wszystko działa dobrze. Nie boję się wyzwań ani eksperymentów, więc w wolnym czasie spróbuje zrobić płytę xp ze zintegrowanym SP3 oraz integrując wszystko co się da. Mam nadzieję, że dam radę :)

Dziękuję Tobie Picasso za pomoc i poświęcony czas!

 

P.S. A może będzie okazja się odwdzięczyć :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...